مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی و فواید آن

مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی
   

مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی جایی است که در آن می توانید تمامی مشکلات مختلف خود را در آن ارائه و حل کنید. مشاوره روانشناسی نیز یک تخصص روانشناسی است که پژوهش و کارهای کاربردی را در چند حوزه گسترده فراهم می کند: فرایند مشاوره و نتیجه آن؛ نظارت و آموزش؛ توسعه حرفه ای و مشاوره؛ و پیشگیری و سلامت.  برخی از موضوعات متحد در میان روانشناسان مشاوره شامل تمرکز بر دارایی ها و نقاط قوت، تعاملات فرد و محیط، رشد تحصیلی و شغلی، تعاملات کوتاه و تمرکز بر شخصیت های دست نخورده است.

زمان مطالعه: ۶ دقیقه

روانشناسان مشاوره با توجه به خدمات ارائه شده و جمعیت مشتریان، در بخش های مختلف کار می کنند. بعضی از آنها در دانشکده ها و دانشگاه ها به عنوان معلمان، ناظران، پژوهشگران و ارائه دهندگان استخدام می شوند. دیگران در بخشی مستقل کار می کنند که مشاوره، روان درمانی، ارزیابی و… را به افراد، زوج ها، خانواده ها، گروه ها و سازمان ها ارائه می دهد.

آذربایجان شرقی

مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی

مرکز مشاوره روانشناسی خوب بر پایه عشق، امنیت، احترام، احترام به دیگران و خود، حقوق و مسئولیت های شخصی، روابط و دوستی، ارتباط موثر، تصمیم گیری و رفتارهای خطر متمرکز است.

آذربایجان شرقی یکی از استان های ترک نشین واقع در منطقه آذربایجان است و زمان رژیم پهلوی آذربایجان خاوری نامیده می شد. این استان به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین استان در شمال غربی ایران (آذربایجان) محسوب می شود. استان آذربایجان شرقی از شمال به جمهوری های آذربایجان و ارمنستان، از غرب و جنوب غربی به استان آذربایجان غربی، از شرق به استان اردبیل و از جنوب شرقی به استان زنجان متصل است . این استان دارای آب و هوای سرد و کوهستانی است و کل استان کوه ها و ارتفاعات است. منطقه استان آذربایجان شرقی ۴۵، ۴۹۱ کیلومتر مربع است، تنها استان ایران است که با ارمنستان مرز دارد. در ادامه با اهمیت مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی آشنا خواهید شد.

 

اهمیت مرکز مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی

مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی در واقع همان چیزی است که شما و همسر آینده شما یا فرزندانتان ممکن است بخواهید به عنوان بخشی از برنامه خود برای ایجاد ازدواجی پایدار و زندگی سراسر از عشق و پیشرفت در جامعه در نظر بگیرید.

در صورتی که شما با یک مشاور حرفه ای قبل از ازدواج مشورت کنید، احتمال موفقیت آمیز بودن ازدواج شما و تصمیم گیری درست در این زمینه افزایش خواهد یافت و به طبع در این حالت فرزندان موفق تری نیز خواهید داشت.

مشاوره از طریق مشاوران مجیب

وقتی که اطمینان حاصل کردید که شما به طور کامل برای ازدواج با شریک زندگی خود آماده شده اید و برای مقابله با هر گونه سوالی و یا مشکلی آماده اید، آن گاه بهتر است که از یک مشاور در این زمینه برای اطمینان خاطر خود مشورت بگیرید. مشاوره از طریق مشاوران مجیب همه روزه و حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب صورت می گیرد . در حالی که مشاوره شاید همان چیزی نباشد که بسیاری از زوج ها به طور علنی در رابطه با آن  بحث می کنند، اما برخی از آمارها (healthresearchfunding.org)وجود دارد که نشان می دهد که این امر به زوج های موفق برای ازدواج موفق کمک شایانی می کند.

 • زوجهایی که قبل از عروسی خود مشاوره می گرفتند، میزان موفقیت زناشویی شان ۳۰٪ بالاتر از کسانی بود که نداشتند.
 • ۴۴ درصد از زوج هایی که ازدواج کرده اند، امروزه با مشاوره قبل از ازدواج موافق هستند.
مقالات پیشنهادی مجیب

آنچه این آمار نشان می دهد این است که حتی صرف زمان محدودی برای مشاوره روانشناسی با یک مشاور حرفه ای می تواند در نتیجه به یک ازدواج متفاوت و خوب منجر شود، بسیاری از مزایای مشاوره قبل از ازدواج، بر یادگیری نحوه ارتباط موثر با شریک زندگی تاکید دارند، حتی زمانی است که شما با اختلاف نظر زیادی در مورد مسائل مختلف مواجه هستید.

 

چگونه با کمک مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی موفق باشید

مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی

اگر شما و همسرتان تصمیم دارید که به مشاوره مراجعه کنید، راه هایی وجود دارد که می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین نتیجه را کسب می کنید. این شامل:

 • قطعا این کار چالش برانگیز خواهد بود و به شما این امکان را می دهد تا برخی از مسائل را به راحتی مطرح کنید در حالی که به تنهایی قادر به حل آن نبودید.
 • سعی نکنید “تقلب” کنید و یا افکار و عقاید خود را نزدیک به طرف مقابلتان نشان دهید تا به این نتجیه برسند که شما کاملا سازگار هستید – این به طور کامل از تصمیم گیری درست به دور است.
 • قطعا مشاور شما یک “پناهگاه امن” است و آنچه که شما با مشاور خود صحبت می کنید قطعا در جای دیگری بروز پیدا نخواهد کرد.
 • در مورد مشاجره خود با هیچ کس حتی نزدیک ترین دوستان و اعضای خانواده تان صحبت نکنید. آنچه که در مشاوره بحث می کنید صرفا برای گوش مشاور است و گسترش آن تنها باعث ایجاد عدم اعتماد می شود.

اگر شما و همسرتان  مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی را در نظر دارید، باید خاطر نشان کرد که مشاور تلفنی مجیب یکی از بهترین های مشاوره در این زمینه خواهد بود که در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. منابع زیادی برای کمک به پیدا کردن مشاور حرفه ای مناسب وجود دارد، و قطعا در نظر گرفتن زمانی برای مشاوره می تواند به شما مهارت هایی بدهد تا به طور موثر با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کند، به طور فعال با مسائل بالقوه ارتباط برقرار کنید و احترام متقابل را نسبت به یکدیگر تقویت کنید. این پایه ای را ایجاد می کند که ازدواجی قوی و پایدار را توسعه دهید. از این رو مشاوران مجیب برای پاسخگویی به سوالات شما و کمک به شما در هر زمینه همیشه آماده هستند.

فواید مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی چیست؟

مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی
فواید مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی قطعا غیر قابل انکار است. تعریف مرکز مشاوره روانشناسی، “مشاوره ای است که به زوج ها کمک می کند تا ازدواج و انتخاب درستی داشته باشند. مشاوره می تواند به شما اطمینان دهد که شما و شریک زندگی تان یک رابطه قوی و سالم خواهید داشت و به شما فرصتی بهتر برای ازدواجی پایدارتر و رضایت بخش تر می دهد. علاوه بر این، مشاوره همچنین می تواند به زوج ها کمک کند تا نقاط ضعف خود را شناسایی کنند که عدم حل آن به طور بالقوه منجر به مشکلات یا حتی شکست درازدواج می شود. موضوعات زیر به عنوان تمرکز اصلی مشاوره قبل از ازدواج فهرست می شوند و می تواند به شما در تصمیم گیری درست کمک کنند.

 • امور مالی
 • ارتباطات
 • باورها و ارزش ها
 • نقش ازدواج
 • عشق، صمیمیت و رابطه جنسی
 • کودکان و والدین
 • روابط خانوادگی
 • تصمیم سازی
 • مواجه با خشم
 • صرفزمان کافی

مشاوره تلفنی در رابطه با مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی

هدف مرکز مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی براساس دانش، مهارت ها و رفتارهاست، بنابراین جوانان می توانند انتخاب های مسئولانه و مطمئن انجام دهند . مرکز مشاوره روانشناسی خوب بر پایه عشق، امنیت، احترام، احترام به دیگران و خود، حقوق و مسئولیت های شخصی، روابط و دوستی، ارتباط موثر، تصمیم گیری و رفتارهای خطر متمرکز است.

مرکز مشاوره روانشناسی آذربایجان شرقی یکی از مؤلفه های یادگیری اصلی است که جامعه متعهد می شود تا افراد را برای زندگی سالم و خوب پرورش دهد. آموزش مناسب در ارتقاء زندگی سالم ذهنی و جسمی ضروری است. آموزش روانشناسی خوب می تواند دشوار باشد، اگر شما نمی دانید که از کجا شروع کنید وچگونه به آن نزدیک شوید. خوشبختانه راه های زیادی وجود دارد که می توانید مرکز مشاوره روانشناسی را برای کودکان، نوجوانان و حتی برخی بزرگسالان پیشنهاد دهید. یکی از این راه ها کمک از مشاور تلفنی است.

شاید خیلی از افراد به خاطر ترس از نرسیدن به نتیجه مطلوب به مشاوره مراجعه نمی­ کنند. درصورتی که اگر افراد در مراحل اولیه بروز مشکلات به مشاوره مراجعه کنند، مشاور می­ تواند راه حل هایی ارائه نماید و افراد را در همه زمینه ها آماده کند و روابط آنها را بهبود بخشد. از این رو قبل از اینکه دیر شود می توانید با کمک مشاوران مجیب برای نوجوانان خود آینده ای زیبا بسازید و موجب رشد و ترقی آن ها در هر زمینه ای شوید.

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه