درباره ما

سایت زندگی ما یک سامانه کشوری مشاوره با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور بوده که با بهره گیری از بهترین مشاوران روانشناسی کشور در بهمن ماه سال ۹۷ شروع به کار نموده است.

روانشناسان سایت زندگی ما از برترین روانشناسان استان های بزرگ و فارغ التحصیلان دانشگاه های سطح یک کشور بوده و در تمامی ایام هفته و حتی روز های تعطیل آماده خدمت رسانی به ایرانیان عزیز هستند.

هدف از راه اندازی سامانه کشوری مشاوره روانشناسی مجیب بهره مندی تمامی ایرانیان از خدمات مشاوره روانشناسی تخصصی بوده تا همگان بتوانند در هر جای این مرز و بوم از خدمات برتر روانشناسی استفاده نمایند.

ما مفتخر هستیم تا بتوانیم پاسخگوی شما بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین باشیم و ما به خوبی می دانیم که شما لایق بهترین ها هستید و به زودی آرامش به یکایک خانه های ایرانی باز می گردانیم.

مجیب که از نام های خداوند متعال است و در فرهنگ نامه دهخدا نیز ار مجیب به عنوان پاسخ دهنده، پاسخ گو و اجابت کننده یاد کرده است، بدین ترتیب ما نیز خود را پاسخگوی ایرانیان می نامیم و اعتقاد داریم که مجیب تخصصی ترین مرکز مشاوره روانشناسی در سراسر کشور بوده و برای اولین بار در تمامی حوزه های روانشناسی وارد شده ایم و برای تمامی مشکلات و نگرانی های شما راه حل داریم

پس در کنار ما باشید تا با یاد اجابت کننده ی آرزو ها خداوند بخشنده ی مهربان، بتوانیم به امید و با یاری مشاوره مجیب به آرامش دست یابید.