بهترین مرکز مشاوره برای درمان اضطراب در تهران

مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران
   

مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران

مرکز مشاوره درمان اضطراب در تهران با توجه به استرس بالای زندگی پایتخت نشینی و تنوع مراکز مشاوره و اهمیت اختلال اضطراب و درمان صحیح آن، از اهمیت انتخابی خاصی برخوردار است. درمان اضطراب یکی از شایع ترین بحث های روانشناسی می باشد که در سال های اخیر به طور بسیار دقیق تری توسط متخصصین این حوزه به آن پرداخته شده است.

کلمات کلیدی(مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران|مشاوره درمان اضطراب |درمان اضطراب| اختلال اضطراب|مشاوره اضطراب|مشاوره )
زمان مطالعه تخمینی : ۶ دقیقه

آیا در مورد سلامت خود نگرانید؟ پول؟ رفاه خانواده شما؟ انتخاب صحیح و مناسب یک نفر؟ این ها مسائل رایج هستند که همه ما با آن برخورد می کنیم و در زمان های متفاوت نگران آن ها هستیم.

با این حال، ممکن است شما خود را در معرض نگرانی بیش از حد قرار دهید، حتی زمانی که هیچ علت برای نگرانی وجود ندارد، ممکن است دچار اضطراب باشید.

افراد مبتلا به این بیماری اغلب متوجه می شوند که بیش از حد در مورد بسیاری از مسائل نگرانی دارند، اما نگرانی و اضطراب مرتبط با آنها را کنترل نمی کنند. این نگرانی و اضطراب ثابت است و می تواند توانایی شما برای استراحت یا خواب خوب را دچار تداخل کند و به راحتی شما را ناراحت کند.

مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران

با توجه به استرس و نگرانی های زندگی شهرنشینی و از سوی دیگر بالاتر رفتن سطح آگاهی افراد برای اهمیت دادن به سلامت روانی خود انتخاب یک مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران یکی از اساسی ترین قدم های لازم برای درمان اضطراب است که بهترین مشاورین و متخصصین با تجربه را در اختیار مراجعه کنندگان بگذارد.

سایت زندگی ما با داشتن بهترین متخصصین و بیشترین تجربه در زمینه درمان اضطراب توانسته است یکی از برترین مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران به شمار آید. این مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران (سایت زندگی ما) با سال های متمادی مشاوره و درمان در حوزه درمان اضطراب به خوبی می تواند شما را راهنمایی و کمک کند تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

درمان اضطراب یکی از زمینه هایی است که سایت زندگی ما در آن نتایج بسیار مطلوبی را بدست آورده است. بنابراین شما عزیزان می توانید از طریق شماره zendeghima.ir با مرکز مشاوره تلفنی مجیب تماس برقرار نمایید و بتوانید از راهنمایی ها و راه حل های مشاوران کار آزموده این مرکز مشاوره در حوزه درمان اضطراب بهره مند شوید.

روانشناسان در مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران (سایت زندگی ما) با روش های درمانی و تکنیک های گوناگون به شما کمک نمایند. سایت زندگی ما در تمامی ایام هفته حتی روز های تعطیل از ساعت ۰۸ صبح الی ساعت ۱۲ شب آماده ارائه خدمات به شما مردم تهران و حتی سایر شهر های دیگر می باشند.

چه گزینه های برای درمان اضطراب در دسترس هستند؟

مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران

اگر شما از اختلال اضطراب عموم رنج می برید، مانند سایر اختلالات اضطراب، داروها و درمان بیشتر شایع ترین گزینه های درمان است.

روان درمانی – که اغلب به عنوان بحث درمان شناخته می شود یک گزینه درمانی اضطراب است. روان درمانی اضطراب رفتاری یک روش بسیار رایج درمانی است که نتایج خوبی برای افراد مبتلا به اختلال اضطراب عمومی ارائه کرده است. این فرم درمان به شما کمک می کند تا افکار و الگوی افکار منفی را که ممکن است تجربه کرده اید شناسایی و درک کنید.

درمان شناختی رفتاری با تمرکز بر یادگیری مهارت های مقابله ای و یا مکانیسم هایی که می توانید برای کمک به بازگشت به عملکرد طبیعی و کاهش احساس اضطراب خود تمرکز کنید، همراه می باشد.

از این رو ما مرکز مشاوره ای مجیب را به شما تهرانی های عزیز پیشنهاد می کنیم که به صورت آنلاین و در تمامی روزهای هفته متخصصین روانشناس را برای درمان اضطراب و کنترل بهتر آن در کنار شما در تهران قرار می دهد، از این رو می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تلفن zendeghima.ir تماس برقرار کنید.

این مرکز بهترین مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران می باشد که تخصص و تمرکز اصلی خود را بر روی درمان اضطراب که یک موضوع ریشه ای است گذاشته است. مرکز مشاروه ای مجیب با داشتن بهترین متخصصین حوزه درمان اضطراب سال های بسیار بر روی این موضوع  پرداخته است و به این صورت به یکی از بهترین مراکز مشاوره به خصوص در زمینه درمان اضطراب تبدیل شده است.

 


علت تاثیرات اضطراب و قدرت تمرکز بر زندگی انسان را کشف کنید.

دارو درمانی

 

بعضی افراد برای درمان اضطراب به سمت درمان با دارو می روند، در حالی که اکثریت افراد بیشتر از روان درمانی بهره مند می شوند. برخی نیز بر این باورند که ترکیبی از روان درمانی و دارو بهترین شیوه عمل است.

 

برای تشخیص زود هنگام و کنترل بهتر بیماری اضطراب بهتر است با یک متخصص در این زمینه صحبت کنید که مرکز درمانی مجیب در تمامی روزهای هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از طریق شماره تماس zendeghima.ir آماده ارائه خدمات به شما مردم عزیز شهر تهران است.

با تماس با سایت زندگی ما می توانید بهترین مشاورین این حوزه را برای درمان اضطراب در کنار خود داشته باشند. سایت زندگی ما با داشتن بهترین متخصصین و بیشترین تجربه در زمینه درمان اضطراب تنها با یک تماس تلفنی به شما در کنترل اضطراب های عملی و فکریتان شما را راهنمایی و کمک می کند.

این مرکز با سال های متمادی مشاوره و درمان بحث درمان اضطراب به خوبی می تواند شما را راهنمایی و کمک کند تا بهترین نتیجه را دریافت نمایید. مرکز مشاوره ای مجیب بهترین و اثربخش ترین ایده ها و راه کارها را در بین دیگر مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران در اختیار شما قرار می دهد.


درباره  درمان پزشکی و دارویی اضطراب بیشتر بدانید.

راهکارهای کاهش اضطراب مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران

مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران

مشارکت در رفتارهای خاص ممکن است باعث کاهش اضطراب و ترویج شیوه زندگی سالمتر برای شما می شود. عبارتند از:

 • ورزش روزانه
 • محدود کردن یا متوقف کردن استفاده از کافئین
 • خوردن یک رژیم غذایی سالم و متعادل
 • تکنیک های مدیریت استرس – مانند یوگا یا مدیتیشن

برای نتیجه بخش بودن درمان اضطراب می توانید از تکنیک های مدیریت استرس طبق روش های مشاورین سایت زندگی ما استفاده نمایید تا بتوانید به راحتی و با روش های مدیریتی نوین اضطراب خود را کاهش دهید. با صحبت کردن با مشاورین سایت زندگی ما می توانید احساس رضایت از درمان را تجربه نمایید.

علائم بیماری اضطراب چیست؟

اگر از اختلال اضطراب عموم رنج می برید، نمی توانید نگرانی های خود را در مورد هر چیز و همه چیز پنهان و کنترل کنید. در طی دوره های خفیف بیماری شما بیشتر احتمال دارد که بتوانید به درمان اضطراب بپردازید و آن را کنترل کنید. ممکن است هنگامی که اضطراب شما فرا می رسد، با اتفاقات روزمره زندگی  حتی دچار مشکل شوید و ساده ترین وظایف برای شما غیر قابل باشد.


 شاید برای شما هم جالب باشد درباره کنترل اضطراب های دائمی خود با انجام مشاوره بیشتر بدانید.

اختلال اضطراب عمومی می تواند ذهنی و جسمی داشته باشد:

اگر فکر می کنید که از این وضعیت رنج می برید، ممکن است برخی از علائم و نشانه های زیر را تجربه کنید، که درمان صحیح اضطراب می تواند آن ها را رفع نماید:

 • حالت دائمی نگرانی مداوم
 • عدم توانایی استراحت یا لذت بردن از زمان آرام
 • تنگی عضله یا درد بدن
 • احساس تنش
 • اجتناب از شرایط استرس زا
 • دشواری تمرکز یا تمرکز بر روی چیزها
 • احساسات مداوم از نگرانی یا بدبینی
 • افکار مزاحم در مورد چیزهایی که موجب نگرانی شما می شوند حتی زمانی که سعی در متوقف کردن تفکر در مورد آنها دارید
 • عدم توانایی برای داشتن یک خواب خوب، زیرا شما نگران وضعیت های مختلف هستید
 • احساس لمس،بی قراری
 • ناراحتی معده – از جمله تهوع و اسهال
 • زود خسته شدن
 • تپش قلب شدید
 • لرزش قسمت هایی از بدن
 • عرق کردن و خشک شدن دهان
 • دشواری تنفس و / یا احساس خفگی

طبقه بندی اختلال اضطراب

مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران

برای درمان اضطراب و طبقه بندی اختلال اضطراب عمومی، باید حداقل یک شبه ماهیت نگرانی در مورد شرایط مختلف روزمره داشته باشید. علاوه بر این، باید حداقل سه مورد از شش مورد زیر را تجربه کنید:

 • تحریک پذیری
 • تنش عضلانی
 • دشواری تمرکز
 • اختلالات خواب
 • خستگی آسان
 • بی اعتقادی یا احساس برتری

درباره اختلال اضطراب فراگیر GAD بیشتر بدانید.

نتیجه گیری

با توجه به توضیحات فوق اهمیت انتخاب یک مرکز مشاوره درمان اضطراب تهران به خوبی بیان گردید، و برای تمام کسانی که درگیر اختلال اضطراب هستند سایت زندگی ما را برای درمان اضطراب به شما تهرانی های عزیز پیشنهاد می کنیم.

این مرکز با تجربیاتی که در طی سال های زیاد در کنار تحقیقات بسیاری که در این زمینه انجام داده است به خوبی می تواند شما را راهنمایی کند.

از سوی دیگر با توجه به درگیری های زندگی امروزی و پایتخت نشینی امکان این را برای شما ایجاد کرده است که در تمامی روزهای هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب مراجعه کنندگان بتوانند با مشاورین انتخابی خود از طریق شماره تلفن zendeghima.ir در تماس باشند.

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه