مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر

مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر
   

مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر جایی است که در آن می‌توانید تمامی مشکلات مختلف خود را در آن ارائه و حل کنید.

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر

برخی مردم مشاوره را با  روان درمانی اشتباه می گیرند. مشاوره عموماتفاوت های بسیاری با روان درمانی دارد. ممکن است رجوع به مشاور به عنوان فردی که مشورت میگیرد و آگاهی اش رابه واسطه مشاور بالا می برد با کسی که مشکل روانی دارد و به روان پزشک مراجعه می کند اشتباه گرفته شود و ضرورت مراجعه به مشاور را با سوء تفاهماتی مواجه کند. از اموری که حین  مشاوره انجام می شود، تنها راهنمایی گرفتن از متخصص آگاه برای کنترل کردن مشکل پیش آمده است.در اصل برای همین است که مشاوره گرفتن ضرورت و اهمیت زیادی دارد.

چرا که ما از فردی که آگاه و بی غرض ست یاری میجوییم. تا مشکلی که پیش آمده را به بهترین نحو حل کنیم و باعث پیش آمدن مشکل بزرگ تری نشود. لزومی ندارد تا تمامی مسائل زندگی را که در واقع تمام عمر اش است با روبرو شدن و تجربه کردن تمامی مسائل سپری کند.

در حقیقت تنوع مشکلات  در طول زندگی به اندازه تعداد سالهای زندگی افراد می باشد. نیازی نیست تا افراد خود را مستلزم تلاش و حل آن مسائل ببیند. می تواند از فردی که کاملا به مسائل پیش آمده واقف است و دانش کافی در مورد نوع روبرویی با آن را دارد کمک گرفت و مسئله را در زمانی کوتاه بدون دردسر حل کرد.

مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر | مشاوره روانشناسی بوشهر | مشاوره روانشناسی تلفنی

مدت زمان مطالعه: ۷ دقیقه

جایگاه مشاوره در ایران

در ایران علم مشاوره و هم پای علوم دیگر در این جامعه پیشرفته اهمیت پیدا می کند. علم مشاوره می تواند نقش مهمی در پرورش سلامت روحی و روانی انسان ها در جامعه پایدار ایفا کند.بهترین راه توسعه فرهنگ مشاوره در جامعه است. باور تأثیرات علوم روانشناختی و مشاوره در زندگی روزمره مانند تاثیر مثبت مشاوره برمشکلات تحصیلی، اشتغال، ازدواج، خانواده، پرورش کودک و سایر مسائل می تواند جامعه سالم و آرام تری را شکل دهد. مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر یکی از این مراکز مشاوره تاثیر گذار و مطلوب است.

مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر

برخی از مزایای مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر

مشاوره توسط برترین روانشاسان کشور

امکان تماس در تمام طول روز

بدون رزرو و وقت قبلی

مشاوره آنلاین و در لحظه

مشاوره با آقا یا خانم به انتخاب شما

براساس تعرفه سال گذشته نظام روانشناسی و مشاوره کشور

بدون نیاز به مراجعه حضوری و ترافیک و مشکلات حمل و نقل

انواع خدمات مشاوره

خدمات مشاوره‌اى انواع مختلفی دارد.یکی از انواع مهم خدمات راهنمایى، مشاوره است.از عمده تاثیر گذار خدمات مشاوره می توان به مشاوره جهت: حل آسیب‌هاى خانوادگی، حل مشکلات اجتماعی،حل مشکلات روانشناختی، راهنمایی تحصیلی، بررسی مسائل عاطفی،حل بروز مشکلات اخلاقى و مشاوره تربیت کودک، مشکلات رفتاری کودکان و نوجوانان ، آزمون های هوش و شخصیت ، اعتیاد و رفتارهای پرخطر، مشاوره پیش از ازدواج، آموزش مهارت­های زندگی، و …نام برد. . مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر به طور معمول، انجام امور انواع خدمات را در مراکز راهنمایى و مشاوره خود به صورت تلفنی صورت می دهد. هدف این مرکز کمک به تماس گیرندگان برای سازگارى مؤثر  خود با محیط  و در نهایت اتخاذ تصمیمی منطقی است.

مشاوره خانواده

خانواده معمولا شامل زوج زن و شوهر و تعدادی فرزند می شود. بین این افراد در خانواده روابطی حاکم است. ممکن است مبان هرکدام از این روابط، بین زن و مرد، پدر و فرزندان، مادر و فرزندان و فرزندان با یکدیگر مشکلی پیش آید.بروز مشکل بین یکایک روابط روی تمام اعضای خانواده تاثیر می گذارد و ممکن است مشکلاتی به وجود آورد. بنابر این راهنمایی و مشاوره خانواده با ارائه  بهترین روش های صحیح تربیتی و تعامل رابطه ای به ایجاد تعادل و روابط سالم و پایدار مابین اعضای خانواده کمک شایانی می نماید. مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر کارآمد ترین راهکار ها را ارائه می دهد.

اهمیت مشاوره تحصیلی

انجام این نوع مشاوره برای موفقیت دانش آموزان و دانشجویان در مسیر تحصیلی و شغلی تاثیر می گذارد. در کلی وظیفه ی مشاور تحصیلی شامل این موارد است:

هدایت تحصیلی ، آموزش  نحوه مهارت در مطالعه و یادگیری ، حل مشکلات در زمینه افت تحصیلی ،کاهش و کنترل استرس و اضطراب امتحانات ، رفع انواع رفتارهای نابهنجار ، ارائه راهکارهایی برای حل مشکلات روحی و روانی دانش آموزان و دانشجویان و در نهایت هموار کردن مسیر تحصیل برای موفقیت ، بویژه قبولی در رشته ی مورد علاقه در دانشگاههای خوب کشور می باشد.

از طریق مشاوره تحصیلی می توان به شناخت و آگاهی هایی در زمینه توانایی ها و نیز محدودیت های دانش آموزان دست پیدا کرد. تا محصلان بتوانند از امکانات موجود حداکثر استفاده را ببرند. مشاور تحصیلی می تواند با بررسی و شناسایی دقیق استعدادها و توانایی های محصلان،به  آنها کمک کند تا به سوی مسیر مناسب سوق داده شوند. معلمان، خانواده ها و مسئولان مدرسه می‎تواند با یاری جوئی از مشاور تحصیلی دانش‎آموزان را در جهت رفع مشکلات تحصیلی،رفع مشکلات خانوادگی، رفع مشکلات روانی و همچنین تأمین ثبات عاطفی  کمک کنند. مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر آمادگی کامل را در تمامی زمینه ها برای راهنمایی دارد.

مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر

مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی بوشهر

این مرکز مشاوره محلی امن برای درد دل و گفتگویی های شما حین نیاز به راهنما و مشاور است.این ها موضوعاتی است که از نظر شما راز به حساب می آید. مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر معتقد و مقید به رازداری و حفظ اصول محرمانه بودن حرفهای افراد تماس گیرنده است. این مرکز خاطرنشان می کند که هرکس دردی دارد درمانی هم برایش وجود دارد. در حقیقت دردهای روانی و روحی انسان را نمی توان پیش هرکسی بازگو کرد. روانشناسان و مشاوران حاضر در این مجموعه افرادی هستند که در تمامی زمینه های لازم تخصص نظری و تجربه عملی چندین ساله دارن.، هدف مشاورین این مرکز کمک به افراد برای افزایش توانایی درحل مشکلات شان است.

شما می توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه های مختلف مسائل با برترین متخصصان کشور

از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر zendeghima.ir

از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب در تمامی ایام هفته و حتی روز های تعطیل تماس حاصل فرمایید

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه