فوت فتیش : علاقه آقایان به پای خانمها

علاقه آقایان به پای خانم ها
   

علاقه آقایان به پای خانم ها یا فوت فتیش با یک وضعیت ذهنی خاص همراه است. در آن یک جسم یا یک نقطه از بدن موجب می شود شخص به صورت جنسی تحریک شود و مشکل این افراد حادتر از امکان دستیابی به یک ارگاسم بدون هدف خاص است. فتیش پا، در کل فتیش دارای یک جذابیت شدید از جنس، در مورد یک جسم خاص، مانند گردنبند، یک جفت کفش یا غیره است و عضو بوت یا بدن، مانند پا و در حالت شدید، اغلب این اشیا را از بین می برد و به محض مشاهده، آنها به شدت مورد تحریک جنسی قرار می گیرند.

کلمات کلیدی:( علاقه آقایان به پای خانم ها |فوت فتیش|علاقه مردان به پا )
زمان مظالعه: ۶ دقیقه

در این صورت، فرد به محض اینکه انگشتان یا دستان شخص دیگری را ببیند فعالیت جنسی او را تحریک می کند و از لیس زدن و بوسیدن پا لذت می برد. این ممکن است برای بعضی افراد دردناک باشد و باعث شود فرد به شدت تحت فشار قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با سایت زندگی ما تماس حاصل فرمائید و از خدمات مشاوران و روانشناسان برتر کشور بهره مند شوید.

دلیل علاقه به پای خانمها

فتیشیسم چندین علت دارد که یکی از آنها ممکن است مربوط به خاطرات دوران کودکی باشد. روانشناسان، به عنوان جبران برخی از کاستی ها، آن ها فیزیولوژی را در نظر می گیرند. توجه به این خاصیت فتیش می تواند یک شخص را از علاقه اش به ازدواج دور می کند و زندگی زناشویی به ندرت در این مورد اتفاق می افتد. مگر این که طرفین در این مورد با این منافع هم موافق باشند. در غیر این صورت، معمولا مشکلات زیادی در بین افراد ایجاد می شود.

لیسیدن پا یا بوسیدن آن توسط بسیاری از روانشناسان به عنوان اختلالات روانی و اجتماعی در نظر گرفته شده اند. البته، این علاقه، اگر در راه طبیعی و در فواصل طولانی انجام شود، تنها هدف ایجاد تنوع در رابطه جنسی صورت گیرد اختلالات خاصی بین شرکای جنسی نیست.

اما در مردانی که به پا علاقه دارند در حالت حاد، شور و شوق فرد برای چنین بدن خاص، شدید می شود آن را جایگزین می کند و با عشق آن رقابت می کند. در واقع، احساس عشق، محبت و توجه از معشوق کم شده است و تبدیل به یک جسم خاص و جنس شده است. این معمولا بیش از شش ماه طول می کشد و می تواند مدت زمان زیادی هم طول بکشد و اگر او درمان نشود، او ممکن است در این وضعیت برای همیشه باقی بماند.

مشاوران جنسی سایت زندگی ما در بستری امن و کاملا محرمانه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب همه روزه پاسخگوی شما هستند تا بتوانید سوالات جنسی و سکسی خود را از آن ها مورد پرسش قرار دهید، برای این مورد هم اکنون با روانشناسان مجیب تماس حاصل فرمایید.

 

علاقه آقایان به پای خانم ها حاد

فتیشیسم حاد باعث ایجاد مشکلات بسیاری در خانواده می شود و برای فرد به لحاظ اجتماعی منفی است و نیاز به درمان دارد. از آنجا که این افراد دائما مضطرب هستند قرار گرفتن در معرض این اشیاء و حتی تحریک آن ها با اضطراب، با استفاده از روش های آرام سازی و مقابله با استرس و هیپنوتیزم می تواند کمک خوبی در درمان فتیش در میان مردم باشد. روش های دیگر درمان علاقه آقایان به پای خانم ها، فاکتوریل در روش های اضطراب و مهار واکنش (اجتناب درمانی) تکنیک های توقف تفکر و سایر روش های رفتاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

زنان و پا لیسیدن، برای بسیاری از زنان، لیسیده شدن پایشان توسط همسر یا شریک جنسی بسیار دردناک است به این معنی است که تعداد زیادی از زنان و دختران از نظر جنسی لیسیدن پا (علاقه آقایان به پای خانم ها) را در شأن یک رابطه جنسی و مرد خود نمی بینند، بنابراین این می تواند مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کند. از میان چند نفر نیز این علاقه وجود دارد، زن مشکلی با این موضوع ندارد و او حتی ممکن است این کار را انجام دهد و از شریک و یا همسر خود بخواهد تا پای او را لیس بزند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز همه روزه و مشاوره تخصصی سایت زندگی ما تماس حاصل نمائید.

روانشناسی علاقه آقایان به پای خانم ها

لیسیدن پا یا بوسیدن آن توسط بسیاری از روانشناسان به عنوان اختلالات روانی و اجتماعی در نظر گرفته شده اند. البته، این علاقه، اگر در راه طبیعی و در فواصل طولانی انجام شود، تنها هدف ایجاد تنوع در رابطه جنسی صورت گیرد اختلالات خاصی بین شرکای جنسی نیست. اما اگر کسی عمدتا علاقه مند به لیس زدن است این قطعا می تواند دسته ای از اختلالات باشد که می تواند در آینده بدتر شود و بر زندگی جنسی او تاثیر می گذارد و برای او مشکلاتی ایجاد می کند.

ادامه روانشناسی فتیش پا

روانشناسی علاقه آقایان به پای خانم ها، بسیاری از زنان به دفتر روانپزشکی می آیند، آنها می گویند که با انجام این کار بسیار ناراحت و ناامید می شوند و آنها آن را دور از شأن مرد می بینند و می گویند که مرد زندگی آنها غرور ندارد و او خود را با انجام این چیزهای غیرمعمول ذلیل می کند. بنابراین، مشاوره روانشناسی برای درمان این افراد مناسب است.

لیسیدن پا ها همچنین می تواند برای برخی از مردان نیز مشکل ساز باشد و برعکس، این افراد توسط همسرشان تشویق می شوند. زنان زیادی هستند که علاقه مند به این کار هستند و برعکس، همسرشان تمایل به انجام این کار را برای او نداشتند و از اینکه پای او را لیس  بزند به شدت متنفر و فراری است در این مورد نیز مشکلات فراوانی وجود دارد. برای آگاهی بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی با کیفیت حتی در روزهای تعطیل نیز می توانید با مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی مجیب تماس حاصل فرمائید.

علاقه آقایان به پای خانم ها

درمان علاقه آقایان به پای خانم ها

بنابراین، به طور کلی، این قاعده را نمی توان برای همه مردم در یک حکم صادر کرد. با توجه به شرایط و میزان علاقه فرد، این مشکل می تواند مورد بررسی و درمان قرار گیرد. در صورتی که هر دو طرف به این امر علاقه مند باشند، آنها می توانند این کار را انجام دهند اما باید مراقب باشند که علاقه آقایان به پای خانم ها اگر بیش از حد و افراطی باشد می تواند در آینده یک مشکل جدی وجود بیاورد و بهتر است در مورد آن فکر کنیم از آنجا که ممکن است طرف دیگر را مجبور به زور کند این مورد قطعا می تواند مشکلات زیادی را در رابطه جنسی آینده هر دو طرف ایجاد کند.

مقالات پیشنهادی مجیب

 

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

5
برچسب ها :

دیدگاه شما

5 دیدگاه

 • Ali
  5 سال پیش

  با سلام
  بنده ۱۶ساله از تبریز .پسر
  من علاقه شدیدی به پا دارم یعنی وقتی توی خیابون یا کوچه یا هر کجا یه پای لخت یا ساق پا ببینم تحریک میشم
  می‌خوام بدونم که من باید چیکار کنم تا این مشکل حل شه
  خواهش میکنم پاسخ دهید

 • فرشید
  4 سال پیش

  به نظرم هر علاقه ای به پای خانمها مریضی نیست مثلا من فقط به پاهای خوش فرم و زیبا و به خصوص لاک زده علاقه شدید دارم و حاضرم تا ته حلقم قورتش بدم و خیلی لذت میبرم البته بگم که تا حالا هم نصیبم نشده و تو آرزوش منوندم

 • Ahmad
  3 سال پیش

  حالا چرا اینقدر بزرگ و ترسناکش کردین؟ فوت فتیش اگر از یه حد خاصی بالاتر نباشه مثلا فرد در رابطه به بجز پا هم فکر بکنه و ارضا کنه و ارضا بشه مشکلی نیست. اما اگر فقط با پا ارضا بشه و با اعضای دیگه تحریک نشه اون یه مشکل اساسیه

 • ه ی
  3 سال پیش

  اینکه مرضه یا نه واسم سوال بود چون یه آگهی کفش گذاشتم کلی پیام مزاحمت از طرف مردها گرفتم اینکه چرا افراد بخودشون اجازه تجاوز کلامی به حریم دیگران رو میدن این قطعا مرض روانیه در جامعه ما هم زیاد هست دلیلش چی میتونه باشه متاسفم که همچین وضعیت اسفناکی رو باید تحمل کنیم

 • آقا سروش
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  من اسمم سروش هست و 15 سال دارم و متاسفانه وقت و بی وقت تو فکر پاهای خواهرم هستم لطفا کمکم کنید