کشف خیانت و روش های تشخیص آن

کشف خیانت
   

کشف خیانت یکی از بدترین تجربیات است که فرد میتواند تجربه کند. خیانت خلاف وعده هایی است که باعث می شود طرف مقابل از شما سلب اطمینان پیدا کند. کسانی که خیانت کرده اند تعریف متفاوت از خیانت دارند. خیانت زمانی است که اعتماد از بین می رود، کسی به شما دروغ می گوید، به شما خیانت می کند یا از شما سو استفاده می کند. مقدار خیانت در روابط دوستانه و ازدواج یک پدیده شایع است، اما در روابط زناشویی عواقب تلخ می کند.

کلمات کلیدی(خیانت |علت خیانت| کشف خیانت |روش های تشخیص خیانت|علایم خیانت|مشاوره جنسی و زناشویی )
زمان مطالعه تخمینی : ۶ دقیقه
در روابط زناشویی، هر گونه فعالیت یا ارتباطی که در آن شخص با یک شخص سوم لذت ببرد، خیانت می باشد. برای کشف خیانت ابتدا باید انواع خیانت را بشناسید.

خیانت عاطفی

در جامعه امروز، صحبت کردن با همکاران و دیگران در اطراف شما اجتناب ناپذیر است. شما حتی ممکن است روابط خانوادگی با همکاران خود داشته باشید و دوستی خانوادگی خوبی داشته باشید. این خیانت نیست خیانت زمانی اتفاق می افتد که شما با دوستان خود صحبت می کنید که اگر شریک شما بشنود ناراحت خواهد شد. این خیانت مخفیانه با شخص سوم است.

خیانت جنسی

خیانت جنسی یکی از خطرناک ترین مواردی است که یک رابطه را می تواند تهدید کند. خیانت جنسی، اعتماد را تضعیف می کند و شریک زندگی خود را در معرض خطر آسیب جسمی و روانی قرار می دهد. فرد خیانتکار باید به دلایل خیانت جنسی پاسخ دهد. اگر این خیانت فقط برای رابطه جنسی باشد، زوج باید رابطه جنسی خود را تغییر دهند. اما اگر دلایل دیگری وجود داشته باشد، باید با مشاور متخصص و مشاوره تماس بگیرید.

خیانت جنسی و عاطفی

موارد ذکر شده در بالا مواردی هستند که سبب آسیب جدی به روابط زناشویی می شوند. در حال حاضر، اگر این دو نوع خیانت به هم می رسند، مطمئنا اثرات بیشتری بر شریک زندگی خواهد گذاشت و زندگی زوج ها را تهدید می کند.

خیانت مجازی

امروزه، با گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی، نوع دیگری از خیانت صورت گرفته است. افراد در یک شبکه اجتماعی به دوستی با جنس مخالف مشغول می شوند. این نوع دوستی ها در طول زمان به زندگی واقعی تبدیل شده و روابط زناشویی را تهدید می کند.

 

نحوه کشف خیانت با نشانه های زیر

کشف خیانت

سرد بودن: سرد شدن، فقط در رابطه جنسی به سرما نمی انجامد. این سردی به احتمال زیاد در روابط عاطفی و روحی اتفاق می افتد. برعکس مردان که در مورد آنها بی میلی جنسی آرامش ممکن است نشانه ای از خیانت به زنان است اما در مور زنان بی محبتی وعدم توجه احساسی نگران کننده هستند.

بیماری های منتقله از راه جنسی: بیماری های منتقله از طریق جنسی که فرد از آن رنج نمی برد، می تواند مهم ترین نشانه ای برای بی اعتباری باشد. زگیل های تناسلی یا سایر بیماری های واژن می تواند نشانه های این بیماری باشد.

پنهان کردن: افراد در ارتباطات قدرتمند خیانتی، اضطراب بیشتر و نگرانی بیشتر برای افشای اسرار خود نشان می دهند. به این ترتیب، انرژی بیشتری دارند و احساس گناه می کنند

خشم: فرد پس از داشتن رابطه و شریک متعهد، احساس گناه می کند. در نتیجه، او این احساس گناه غیرمعمول را برای خود غرق می کند یا جبران می کند.

تغییر چرخه های رفتاری: این تغییر در چرخه رفتار به عنوان سفر یا سرگرمی در قالب تنها، دیر رسیدن و رفتن قابل نمایش است. هنگامی توضیح می خواهید، شخص معمولا آنها را رد می کند یا حساسیت بالایی نسبت به این مسائل دارند.


شاید این مطالب مفید باشد:

خیانت زنان و رابطه جنسی چه ارتباطی با هم دارند؟

ریشه های خیانت زنان و بررسی علت های آن

خودخواهی و خیانت زنان چه رابطه ای با هم دارند؟


 

دیگر علایم

اختلالات روانپزشکی: یک اختلال روانپزشکی وجود دارد که باعث می شود افراد از روابط مخالف پیروی کنند. افسردگی دو قطبی می تواند مهم ترین اختلال باشد. این اختلال در دو مرحله متفاوت است. یک مرحله افسردگی و دیگر شیدایی. هنگامی که یک فرد در مرحله مانیک افسردگی باشد می تواند تمایل به ارتباط های مختلف داشته باشد و قادر به کنترل تحریکات خشم و جنس نباشد.

اختلالات شخصیت: اختلالات دیگری از بیماری روانی وجود دارد که به دلیل اهمیت و وضعیت بالا در جامعه، به عنوان یک طبقه جداگانه نامگذاری می شوند. افراد مبتلا به اختلالات شخصیتی، مانند اختلال شخصیت مرزی، چندین پیوند به هدف دیگری نیز دارند.

خجالت و احساسات کم عمق: در این مورد، زنان همچنین می توانند با یک شریک جدید روابط برقرار کنند، اما معمولا این روابط بیشتر غیر جنسی و عاطفی هستند. وقتی که زنان در مورد همکاران خود اشتباه می کنند، با دیگران در مورد آن صحبت می کنند. اگر فرد مخالف مخالف باشد، می تواند وضعیت عاطفی دیگر را فعال و ارتباط دهد. در این حالت، زن معمولا نسبت به رابطه قبلیش سرد تر است.

در روابط زناشویی، هر گونه فعالیت یا ارتباطی که در آن شخص با یک شخص سوم لذت ببرد، خیانت می باشد. برای کشف خیانت ابتدا باید انواع خیانت را بشناسید.

فقر و وضعیت کار: متاسفانه، با افزایش فقر و مسائل مربوط به آن، ما شاهد گسترش روحیه هستیم. می توان دید که بعضی از زنان به علت مشکلات مالی یا ارتقاء در محل کار خیانت را ترجیح می دهند. در ابتدا، بسیاری از این زنان می دانند که می توانند کار خود را با ارائه خدمات جنسی و یا بهبود وضعیت خود در شرایط بهتر، انجام می دهند اما بعد از مدتی احساس گناه و نفرت رنج می برند و نمی توانند کار را تحمل کنند.

 

مشاوره تلفنی مجیب برای کشف خیانت

کشف خیانت

زندگی مشترک یک چیز بسیار پیچیده است که درک اخلاقی و جنسی برای مدت طولانی به دست می آید، چیزی که راحت و ساده نیست. اگر هنوز به این رابطه یا زندگی اعتقاد و اعتماد دارید، شما باید همسرتان را بهتر در طشناسید ولی در زندگی شما نباید علامت خیانت را نادیده بگیرید و به آن توجه نکنید. فراموش نکنید که برای رسیدن به فهمیدن نیاز به فداکاری زیادی نیاز است. دانش پایه ای برای انجام هر کاری لازم است. متاسفانه، قبل از اینکه کاری را انجام دهید، لازم نیست اطلاعات مربوط به آن را دریافت کنید. این بیشتر در مورد زندگی زناشویی است.

نابودی همه چیز لزوما بهترین راه حل نیست. مشاوره مجیب آماده است تا به شما مشاوره روانشناختی در مورد خطراتی که احساس می کنید زندگی شما را تهدید می کند، ارائه دهد، بنابراین اگر شما احتمالا در چنین موقعیت دشواری قرار دارید، همه روزه می توانید با موسسه مشاوره مجیب تماس بگیرید.آیا از یک روانشناس استفاده کرده اید؟

اگر این کار را نکردید، توصیه می کنیم با روانشناسان ما در سایت زندگی ما برای کشف خیانت مشورت کنید. ممکن است فکر کنید که زندگی شما نابود شده است، اما باید بگویم که خوب اینطور نیست. علیه کشف خیانت ، اقداماتی وجود دارد که اگر آنها را انجام دهید، وضعیت درست خواهد شد. اول از همه، شما باید آگاه باشید که این رابطه یا زندگی که شما در آن زندگی می کنید بسیار ارزشمند است. شما نباید همه چیز را به دلیل یک اشتباه متوقف کنید. برای تماس با کارشناسان متخصص سایت زندگی ما از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره  zendeghima.irاز سراسر ایران تماس بگیرید.

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه