مشاوره استرس

مشاوره استرس
   

مشاوره استرس در دنیای امروز با توجه به مشکلات و تنش های زیادی که در کشور ها وجود دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است و افراد باید استرس های خود را جدی بگیرند و برای کنترل و مدیریت آن به مرکز مشاوره های خوب و با تجربه مراجعه و یا به صورت تلفنی تماس برقرار نمایند.

کلمات کلیدی:( مشاوره استرس|اضطراب و تشویش |تنش |استرس |درمان استرس)

مدت زمان مطالعه: ۶ دقیقه

افراد در شرایط حساس بیشتر دچار اضطراب و تشویش می شوند. برخی از افراد نیز وجود دارند که تقریبا در تمامی شرایط دچار استرس می شوند. برای درمان و کنترل استرس می توانید مشاوره استرس، را در بهترین مرکز مشاوره ایران، مرکز مشاوره مجیب انجام دهید.

مرکز مشاوره تلفنی مجیب با سابقه بسیار بالا به عنوان بهترین مرکز مشاوره تخصصی در ایران شناخته شده است. مشاوران مرکز مشاوره مجیب با دارا بودن مدرک تخصصی در زمینه مشاوره استرس می توانند بهترین تکنیک ها و روش های جدید را در اختیار شما عزیزانی که مبتلا به استرس هستید بگذارند.

بنابراین در انتخاب مرکز مشاوره دقت لازم را داشته باشید. یکی از مزیت های این مرکز مشاوره این است که به صورت تلفنی راهکارها و تکنیک های نوین را در اختیار شما قرار می دهند. امروزه با توجه به ترافیک های بالا خیابان ها و کمبود وقت افراد می توانند از مشاوره های تلفنی نیز استفاده نمایند.

مشاوره استرس

برای تماس با مرکز مشاوره تلفنی مجیب کافیست با شماره zendeghima.ir  تماس حاصل فرمایید. این مرکز مشاوره در تمامی روز های هفته حتی روز های تعطیل از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان هستند.

اگر شما هم دارای علائم و نشانه های استرس هستید می توانید با انجام مشاوره استرس برای کنترل آن راه حلی پیدا نمایید تا دیگر در شرایطی که قبلا دچار استرس می شدید، مضطرب نشوید.

در برخی از شرایط اگر استرس فرد بیش از اندازه باشد مشاور به آن فرد توصیه می کند روش زندگی خود را تغییر دهد. همچنین برای تغییر این روش زندگی راه حل ها و تکنیک هایی را در اختیار وی قرار خواهد داد.

بنابراین با رفتن به مشاوره برای درمان استرس، می توانید علائم و نشانه های که دارید را برای مشاور بازگو نمایید تا بتواند تشخیص دهد که استرس شما چه میزان است و شما در چه شرایطی دچار استرس می شوید. سپس با کمک وی به کنترل استرس خود بپردازید.

استرس چیست؟

جالب است بدانید استرس یک ویژگی طبیعی است که در تمامی انسان ها وجود دارد. در واقع استرس در وجود کودکان و بزرگسالان نهفته شده است. هرچه سن بیشتر می شود مشکلات نیز بیشتر خواهد شد و افراد در شرایط استرس زا بیشتری قرار خواهند گرفت بنابراین می توان این گونه بیان نمود که استزس در بزرگسالان بیشتر از کودکان است. نا گفته نماند که استرس می تواند مفید و مضر باشد.

در واقع داشتن کمی استرس برای انجام کارها لازم است در غیر اینصورت افراد کارهای خود را دیرتر از حد معمول انجام می دهند. اما استرس هایی هم وجود دارد که مضر است.

دانش آموزان و دانجویان در هنگام امتحانات و ارائه های کلاسی دچار کمی استرس می شوند که این یک نوع استرس مفید تلقی می شود.

استرس اگر کنترل نشود سبب بروز مششکلات زیادی خواهد. بنابراین توصیه می شود برای کنترل استرس از مشاوره ها کمک بگیرید، زیرا اگر استرس کنترل نشود و زیاد باشد باعث می شود فرد دچار بیماری های روانی و حتی جسمی نیز شود.

استرس زیاد سبب بروز سردرد، معده درد، اختلالل در خواب و … شود.

افراد مبتلا به استرس شدید حتما باید به یک مشاوره خوب مراجعه نمایند. برای تماس با مرکز مشاوره مجیب می توانید با شماره zendeghima.irتماس حاصل فرمایید. این مرکز مشاوره از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب در تمامی روز های هفته حتی روز های تعطیل آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان می باشد.

استرس

استرس چه نشانه هایی دارد؟

معمولا استرس با علائم زیر در افراد بروز می دهد:

 • افزایش تپش قلب
 • تند تند نفس کشیدن
 • به سختی صحبت نمودن
 • بالا رفتن فشار خون
 • تضعیف سیستم ایمنی بدن

این نشانه ها عموما در افرادی که دچار استرس می شوند دیده خواهد شد.

اگر شما هم دارای علائم و نشانه های بالا هستید، مبتلا به استرس شده اید.


مطالب مرتبط با این موضوع را می توانید در عناوین زیر مطالعه فرمایید:

درمان استرس و رویکرد های جدید درمان استرس

با رویکرد های جدید درمان افسردگی آشنا شویم

برای کنترل اضطراب های دائمی خود مشاوره کرده اید؟


 

بنابراین کافیست گوشی تلفن خود را بردارید و با مرکز مشاوره تلفنی مجیب تماس حاصل فرمایید برای تماس با مرکز مشاوره مجیب می توانید شماره zendeghima.ir  شماره گیری نمایید.

این مرکز مشاوره تلفنی از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب در تمامی روز های هفته حتی روز های تعطیل آماده ارائه خدمات به شما مردم عزیز می باشد.

بنابراین می توان این گونه بیان نمود که  ابتدایی ترین قدم برای کنترل استرس، پیدا کردن یک عامل استرس زا است. شاید شما به تنهایی نتوانید این عامل استرس را در خود پیدا کنید.

بنابراین با انتخاب یک مرکز مشاوره خوب می توانید به راحتی عامل استرس زا در خود را پیدا نموده و مشاوره به شما کمک می کند که چگونه آن را مدیریت و کنترل نمایید از جمله عواملی که در افراد سبب بوجود آمدن استرس می شود:

 • مشکلات خانوادگی
 • بیماری ها
 • کمبود وقت
 • طلاق
 • شلوغی و جمعیت زیاد
 • انجام جرم و جنایت
 • بلاتکلیفی
 • ترس
 • تنهایی بیش از حد
 • مشکلات اقتصادی

مشاوره استرس در مرکز مشاوره مجیب

در برخی از موارد شرایط استرس زایی برای ما رخ می دهد که احتمال دارد از برداشت های اشتباه ما از زندگی و اطرافیان ما باشد. مشاوران در چنین شرایطی به افراد روش هایی را ارائه می دهند که بتوانند دیدگاه خود در زندگی را تغییر دهند.

تا در صورت وجود شرایط استرس زا دیگر دچار استرس زیادی نشوید و استرس خود را بتوانید مدیریت کنید. بنابراین شما هم می توانید برای یادگیری این روش ها و تکنیک ها مرکز مشاوره تلفنی مجیب را انتخاب نمایید. مشاوران ما در زمینه مشاوره استرس به موفقیت های بی شماری دست یافته اند.

برای تماس با مرکز مشاوره تلفنی مجیب کافیست با شماره zendeghima.ir  تماس حاصل فرمایید. این مرکز مشاوره در تمامی روز های هفته حتی روز های تعطیل از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان می باشد.

امروزه استرس زیاد سبب بروز بیماری های خطرناکی می شود. اگر دارای شغل های پر استرس هستید، برای کنترل استرس حتما با یک مشاوره در زمینه استرس تخصص فراوانی دارد، مشورت نمایید و از بروز بیماری های جدی جلوگیری نمایید.

 

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه