مرکز مشاوره روانشناسی قم

Psychological Counseling مرکز مشاوره روانشناسی قم
   

مرکز مشاوره روانشناسی قم هم مانند سایر مراکز با تجهیزات و کارشناسان مختلف آگاه برای درمان های روحی اقدام به فعالیت های گسترده در زمینه های درمان های روحی کرده است.

شاید شما که اکنون این مطلب را می خوانید با خود احساس کنید که مگر می شود که واقعا مشکلات روحی درمان شوند، آنقدر روح و روان انسان پیچیده است که هر چقدر تخصص و آگاهی هم داشته باشند قاعدتا نمی توانند بر کل امراض و مشکلات روحی  روانی اشراف داشته باشند.

وقتی صحبت از مشکلات خانوادگی می شود یعنی مشکلات حاصل از بچه ها، فرزندان و روابط زناشویی و مشکلات دیگری که مرتبط با خانواده هستند و از آنجایی که خانواده سنگ بنای جامعه می باشد باید با این هسته اصلی بسیار جدی و اصولی برخورد شود.

پس بهتر است که ابتدا این عقیده باطل را از ذهن خود پاک کنید و بدانید که مشکلات روحی و روانی همیشه قابل حل هستند، بیشتر ما انسان ها در معرض خطر ابتلا به استرس هستیم که این موضوع تا حدودی قابل درک است و استرس تا حدی هم مفید است؛ اما اگر کنترل آن از دست خارج شود باید درمان شود و درمان استرس کاملا قطعی است و تنها در یک مقطعی خاص زندگی انسان را تحت  تاثیر قرار می دهدف اما سعی کنید که درمان شود تا از حالت موقت به حالت دائمی تبدیل نشود.

مرکز مشاوره روانشناسی قم: پایه گذاری فرهنگ روانشناسی

 

متاسفانه زمینه های روانشناسی و مشاوره در جامعه ما در هر سطح  و فرهنگی آنگونه که باید و شاید جا نیفتاده و این بی اطلاعی تمامی اقشار جامعه را مورد اذیت قرار می دهد.

برای همین منظور بهتر است که این مسئله را از پایه شروع کنیم فیعنی اینکه باید از مدرسه، از دبیرستان، هنرستان ، مرکز آموزشی و رسانه ها آغاز به کار کنیم.

بدین صورت که در مدارس وجود یک مشاور متخصص و آگاه کاملا ضروری است و به کودکان و نوجوانان خود یاد بدهیم مشاور در مدرسه حضور دارد تا در صورتی که با مشکلات درسی مواجه شدید با مشاور در میان بگذارید، او کسی است که می تواند شما را کمک کند.

اینگونه است که فرزندان ما وقتی بزرگ می شوند به خوبی می دانند که در زندگی خانوادگی، شخصی و اجتماعی در صورتی که مشکلات به هم گره خوردند، یا دچار استرس شدند و یا نمی دانستند که چه مسیری و چه هدفی را انتخاب کنند، پس باید به نزد مشاور بروند.

مراجعه به فردی آگاه جهت مشورت گرفتن باعث می شود که به خودی خود نیروی آگاهی و همکاری را در فرد زنده کند و او به مرور زمان یاد می گیرد که در هر جا و زمانی باید چه کاری را انجام دهد.

مرکز مشاوره روانشناسی قم: انواع خدمات مشاوره ای

مرکز مشاوره روانشناسی قم

 

وقتی از مرکز مشاوره و روانشناسی قم صحبت به عمل می آید یعنی اینکه در همه مراحل مختلف زندگی شخصی و اجتماعی می توانید از خدمات مشاوره و روانشناسی بهره ببرید.

خیل عظیمی از مشکلاتی که بعدا به همه اقشار جامعه سرایت می کنند مشکلات شخصی و رفتاری افراد است که وقتی درمانی صورت نگیرند، بیماری ها و کسالت های روحی به بقیه افراد هم انتقال داده می شوند و کل جامعه را به مسمومست می کشاند.

شاید اگر از کودکی و یا از بدو شروع رفتار های اجتماعی با مشکلات و تخلفات رفتاری خود سعی در حل آن ها پیدا می کردیم جامعه از فجایع بیشماری آزاد و رها بود.

جامعه افراد معتاد، قاچاقچی، دزد و کلاهبردار را کمتر به خود می دید. یا اگر کودک شما مضطرب است ، قاعدتا از چیزی می ترسد، باید پیگیری کیند و درمان را حتما پیش ببرید. اگر اضطراب کودک درمان نشود در نوجوانی یا در جوانی با مشکلات زیادی مثل اجتماع گریزی مواجه می شود وخود این امر مشکلات زیادی را به همراه دارد.

پس بهتر است که حتی الامکان با موضوع روانشناسی غریب و بیگانه نباشید و از افراد خانواده خود بخواهیم آن را در کار ها و مشکلات خود حتما جای دهند.

یا در سیستم های وسیع تر مثل خانواده و مشکلات زناشویی اختلافات و طلاق ها در حال  فزونی است. اما به چه دلیل؟ یکی از دلایل عدم مشاوره گرفتن قبل از ازدواج است، دو انسان متفاوت با روحیات متضاد وارد زندگی می شوند که کوچکترین درکی نسبت به هم ندارند.

مرکز مشاوره روانشناسی قم: خدمات ویژه

  • دارای مشاوره حضوری، تلفنی وآنلاین
  • مشاوران متخصص و آگاه در هر حوزه به خصوص
  • عدم نیاز به رزرو وقت قبلی
  • شرایط تماس در تمامی ساعات روزانه حتی روز های تعطیل

مرکز مشاوره روانشناسی قم: مشاور خانواده

مرکز مشاوره روانشناسی قم

وقتی صحبت از مشکلات خانوادگی می شود یعنی مشکلات حاصل از بچه ها، فرزندان و روابط زناشویی و مشکلات دیگری که مرتبط با خانواده هستند و از آنجایی که خانواده سنگ بنای جامعه می باشد باید با این هسته اصلی بسیار جدی و اصولی برخورد شود.

اگر مشکلات زناشویی داریم باید در هر زمینه ای که هست درمان شود، اینگونه سلامت روحی، جسمی و امنیت جامعه به خطر  نخواهد افتاد.

اگر فرزند ما از مشکلی رنج می برد و یا از قهر و آشتی های والدین در عذاب است باید حل شوند.

و اگر در هر زمینه ای دیگر زندگی خانوادگی در حال ستیز و مبارزه هستیم باید بدانیم که خبر خوبی در انتظار خانواده ما نیست و دیر یا زود شیرازه آن از هم می پاشد.

پس با این همه اتفاق بهتر است که تصمیم نهایی را بگیرید و از روانشناس کمک بگیرید.

مقالات پیشنهادی مجیب

مرکز مشاوره روانشناسی  قم

در مرکز مشاوره قم با توجه به آنچه که تاکنون گفته شد، همگی خدمات ویژه درمانی مثل امور خانوادگی، تحصیلی، شخصی، انواع بیماری های روحی – روانی قابل درمان و پیگیری هستند وجای نگرانی نیست تنها باید فرد مراجعه کننده عزم خود را جزم کند. تا روانشناس مورد نظر بتواند درمان موثر را تجویز کند.

در مسیر درمان مرکز مشاوره روانشناسی قم ابتدا با سوالات شفاهی، انجام تست های شخصیتی و خودشناسی سعی در ریشه یابی مشکلات درونی و خانوادگی دارند و سپس با تشخیص به هنگام مشکل و یا بیماری راه های درمان موثر را ارائه می کنند.

این درمان ها  متناسب با فرد از هر نوعی می تواند باشد:

  • درمان رفتاری
  • خانوده درمانی
  • درمان روحی – روانی
  • درمان دارویی

و دیگر درمان های موثر که برای فرد مفید هستند تا زودتر به نتیجه برسد.

برای این منظور و مشاوره گرفتن خیلی خوب است که در تمامی ایام هفته حتی در روز های تعطیل با شماره تماس   zendeghima.ir از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه