بررسی نقطه ضعف های متولدین همه ماه های سال

New Project 2019 07 31T191530.432 بررسی نقطه ضعف های متولدین همه ماه های سال
   

نقاط ضعف متولدین ماه های سال را بهتر است بشناسید. با درک ضعف ها، ما نقاط قوت خود را تقویت خواهیم کرد و به یک فرد کاملتر برای خودمان جامعه تبدیل خواهیم شد. در این بخش در رابطه با نقاط ضعف متولدین ماه های سال صحبت می کنیم؛ اما مواجه شدن با نقاط ضعف و پذیرش آنها آسان نیست. اگر ما با خودمان صادق باشیم، چشم هایمان را به ضعف هایمان می بندیم، بهتر است خودمان را بیشتر انتقاد کنیم و بعد از شناسایی ضعف هایمان، ما خواهان حل آنها خواهیم بود.

برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صورت همه روزه با سایت زندگی ما تماس حاصل فرمائید و از خدمات آن ها در ایام تعطیل نیز بهره مند شوید و یک مشاوره با کیفیت تلفنی را نیز تجربه کنید.

نقاط ضعف متولدین ماه های سال

بررسی نقاط ضعف متولدین ماه های سال

هر کس دارای نقاط ضعفی است که تا حدودی از ماه تولدش مشخص می شود. در این مقاله، ما ضعف های قابل توجهی از مردم را با توجه به ماه تولدشان مورد بحث قرار می دهیم. اگر می خواهید بدانید که ضعف های شما چه هستند، همراه ما باشید.

  • فروردین: رئیس بازی و تندمزاج

فروردینی ها افراد مستقل و فعال هستند که در مقایسه با بقیه ماهها با هر مشکلی مواجه هستند. آنها دوست دارند امور را مدیریت کنند، به طوری که آنها ناامید و ناموفق خواهند شد در حالی که مدیر نیستند. اگر چه آنها بسیار مهربان هستند، اما وحشتناک به نظر می رسند زمانی که عصبانی می شوند. از جمله نقطه ضعف های متولدین ماه ها در ماه فروردین، آنها زبان تیزی دارند و ممکن است در عرض چند ثانیه از کوره در بروند. آنها دوست دارند همه کارهای خود را سریع انجام دهند.

  • اردیبهشت: سمج و لجباز

مردم عادی بسیار لجبازی هستند. اگر تصمیم بگیرند، هیچ کس نمی تواند هیچ کاری انجام دهد. آنها تلاش می کنند برای رسیدن به هدف خود، حتی اگر آنها در حال از دست دادن هستند و یا مطمئن باشند که راه را اشتباه می روند. آنها ایده های خود را دارند که تغییر آنها تقریبا غیرممکن است.

اگر ما با خودمان صادق باشیم، چشم هایمان را به ضعف هایمان می بندیم، بهتر است خودمان را بیشتر انتقاد کنیم و بعد از شناسایی ضعف هایمان، ما خواهان حل آنها خواهیم بود. با درک ضعف ها، ما نقاط قوت خود را تقویت خواهیم کرد و به یک فرد کامل تر برای خودمان و برای مردم و جامعه تبدیل خواهیم شد.

آشنایی با نقاط ضعف متولدین ماه های سال

خرداد ماهی ها دو شخصیته و شایعه ساز هستند. تقریبا همه می دانند که خردادیان دو شخصیته هستند، اما این موضوع برای آنها مزاحم نیست. ما همه دو طرف سیاه و سفید داریم که طبیعی هستند، اما برای خردادماهی ها بیشترو شدیدتر است. یک بار آنها یک نفر را دوست دارند و یک لحظه بعد فراموش می کنند. بدترین قسمت این است که آنها تکلیف شان را با خود و رابطه ای که با دیگران دارید، نمی دانند. نه تنها دو شخصیته بلکه شایعه پراکنی نیز از دیگر خصوصیات نامطلوب متولدین این ماه است.

  • تیر ماهی ها

از جمله نقاط ضعف متولدین ماه های سال در ماه تیر بدبینی و عاطفی بودن زیاد است. خبر بد این است که آنها مثبت اندیش نیستند. آنها از کاه کوه بنا می کنند و افکار منفی خود را زیاد می کنند تا اعصاب خود و همراهان خود را بهم بریزند. اگر احساس کنند که چیزی اشتباه است، حتی اگر آنها نباشد، آنها اعتقاد ندارند و به افکار منفی ادامه خواهند داد. آنها مردم عاطفی هستند و گاهی اوقات از احساساتشان غافل می شوند که دیگر چیزی را نمی بینند. برای کسب اطلاعات لازم در این زمینه با سایت زندگی ما تماس بگیرید.

معرفی نقاط ضعف متولدین ماه های سال

مرداد ماهی ها حسود و فخر فروش هستند. مردادیان افرادی هستند که علاقمند به جذب همه به ظاهرشان هستند. آنها خیلی مضطرب هستند که دیگران به آنها توجهی نمی کنند، به طوری که برای ساعت ها به خاطر آن فکر می کنند. نه تنها متظاهر و فخر فروش هستند بلکه حسادت نیز از ویژگی های بد دیگر آن ها است.

  • بررسی نقاط ضعف متولدین شهریور

منتقد و سختگیر هستند، شهریوریها کمالگرا هستند که تلاش نمی کنند. آنها بهترین نه تنها برای خودشان بلکه برای دیگران نیز می خواهند. آنها می خواهند دنیا را بهتر بسازند و بنابراین همیشه مسئولیت های زیادی دارند. آنها از اشتباه فراری هستند و اگر مرتکب شوند، خود را به طور همیشگی سرزنش می کنند. اما در عین حال از نقطه ضعف های متولدین ماه ها در ماه شهریور انتقاد زیاد و سختگیری است.

شناخت نقاط ضعف متولدین ماه های سال

مهرماهی ها مقید و دودل هستند، مبتدیان ماه پاییز همیشه بین دو مسیر گیر کرده اند. در این شرایط نه تنها خودشان بلکه دیگران را نیز دچار مشکل می کنند. مهم نیست که آیا تصمیم گیری آنها کوچک یا بزرگ است یا نه، آنها نمی توانند زمانی که تصمیم می گیرند، ذهن خود را خالی کنند. آنها ترجیح می دهند که دیگران به جای او تصمیم بگیرند زیرا آنها تمایلی به تحمل استرس ندارند.

مقالات پیشنهادی مجیب
  • بررسی نقاط ضعف آبان ماهی ها

از جمله نقطه ضعف های متولدین ماه ها در افراد متولدین آبان می توان به دمدمی مزاجی و خسیس بودن اشاره کرد. هیچ کس در خسیس بودن به آبانی ها نمی رسد. آنها دوست ندارند پول خرج کنند؛ اما در عین حال آنها بسیار عجیب و غریب و دمدمی مزاج هستند. برای دریافت مشاوره تلفنی با کیفیت از برترین مشاوران و روانشناسان کشور از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با سایت زندگی ما تماس بگیرید.

  • متولدین ماه آذر

آذر ماهی ها بی تفاوت و پر مخاطره هستند که این موارد از نقطه ضعف های متولدین ماه ها در آذر ماهیان بشمار می رود. مردم آذری اخبار غم و اندوه، جزئیات روابط عاطفی و یا عشق به دیگران را دوست ندارند گوش کنند. آذری ها احساسات خود را نادیده می گیرند و دوست دارند به دنبال راهی برای پیشرفت و حرکت باشند. آنها عاشق مسافرت هستند، اما دوست ندارند در مورد آن برنامه ریزی کنند.

نقاط ضعف متولدین ماه های سال

بررسی نقاط ضعف متولدین فصل زمستان

دی ماهی ها محافظه کار و سرد مزاج هستند. افراد متولد دی ماه افرادی هستند که خون سردند، اما این بی تفاوتی نشانه ای از بی اهمیت بودن آنها نیست. در عوض، توجه زیادی به اطرافیان خود می کنند، اما آنها ترجیح می دهند احساسات خود را کنترل کنند. آنها بر این باورند که هر چه رفتار بی تفاوت تری داشته باشند زندگی او موفق تر است.

  • آشنایی با نقاط ضعف متولدین بهمن

دمدمی مزاجی و ناپایداری و بی ثباتی از جمله نقطه ضعف های متولدین ماه ها در ماه وسط فصل زمستان یعنی متولدین بهمن است. بهمنی ها درهر لحظه مشغول یک کاری هستند، آنها نمی توانند یکی را انتخاب کنند. به عنوان مثال، ایده های زیادی برای شروع یک مکالمه دارند، اما بعد از مدتی، همه آنها را به نصف رها می کنند.

  • متولدین اسفند

احساساتی و عاشق پیشه هستند. افرادی هستند که از ظاهر رد می شوند و در اعماق غرق می شوند. آنها علائمی را در هر چیزی پیدا می کنند، اما گاهی اوقات پاسخ های لازم را دریافت نمی کنند. آنها درد و رنج دیگران را درک می کنند، اما با این واقعیت که آنها نمی توانند آن را بیان کنند و کاری انجام دهند، ناراحت و غمگین می شوند.

کاربران محترم که می خواهند در تمام طول روز و به صورت آنلاین مشاوره تلفنی دریافت نمایند می توانند با سایت زندگی ما تماس حاصل نمایند و از خدمات مشاوران و روانشناسان برتر کشور در خصوص نقاط ضعف متولدین ماه های سال از طریق تلفن ثابت بهره مند شوند. می توانید به صورت همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل با این مرکز با شماره زیر تماس حاصل فرمائید. شماره تماس:zendeghima.ir

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه