آدرس مشاوره روانشناسی

ادرس مشاوره روانشناسی
   

آیا شما هم به دنبال مشاور روانشناس خبره ای هستید که بتواند در حل مشکلات به شما کمک کند ؟ قطعا اگاهی از آدرس مشاوره روانشناسی که توسط مشاوران متخصص ارائه می شود، می تواند به رفع نیاز شما در زمینه مورد نظرتان کمک کند.

ممکن است شهری که در آن زندگی می کنید، کوچک یا بزرگ باشد. مرکز مشاوره تخصصی مجیب در جهت رفاه حال مخاطبان خود، لیستی از مشاوران توانا در حوزه های مختلف مشاوره روانشناسی تهیه کرده است. شما برای اطلاع از آدرس های مرکز مشاوره روانشناسی در شهرهای بزرگ و کوچک ایران می توانید با سایت زندگی ما تماس حاصل فرمایید. اطلاع داشتن از آدرس مشاوره روانشناسی با تجربه و توانا در حوزه های مختلف مشاوره می تواند به شما در کاهش هزینه ها، کمک بسیاری نماید.

برای بهرمندی از خدمات سایت زندگی ما میتوانید

 در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

 با شماره zendeghima.ir تماس حاصل فرمایید

ادرس مشاوره روانشناسی

مشاوره روانشناسی چیست؟

 مشاوره روانشناسی به فرآیند ملاقات با یک روان درمانگر برای حل:

 • رفتار های نادرست
 • باورها اشتباه
 • احساسات کنترل نشده
 • هیجانات کنترل نشده
 • مسائل مربوط به رابطه
 • اختلالات شناختی
 • و …

گفته می شود. شروع درمان می تواند یک گام بزرگ در جهت بهبود روند زندگی و سلامت فرد باشد. فرد با توجه به چالش هایی که با آن روبرو است از طریق روان درمانی و مشاوره می تواند:

 • رفتارها و عادات مخرب خود را تغییر دهند
 • احساسات دردناک را حل کند
 • رواب خود را بهبود ببخشد
 • و …

مراحل مشاوره روانشناسی منحصر به فرد است

هیچ کسی نمی تواند در مورد مراحل دقیق مشاوره روانشناسی برای افراد مختلف نظر دهد. مراحل درمان بسته به:

 • مشکلات فرد
 • روش درمانی تشخیص داده شده
 • تلاش فرد برای بهبود
 • و …

مهمترین نکته یافتن مشاورای خبره و معتمد است. اینکه فرد با توجه به هزینه ای که برای دریافت مشاوره می پردازد بتواند به نتیجه دلخواه برسد، حق اوست. پس بهتر آنکه برای دریافت مشاوره به متخصص در حوزه مورد نظر خود مراجعه کند.

می تواند متفاوت باشد. روند درمان، چگونگی به اشتراک گذاشتن احساسات، نوع بیان و … به همان اندازه برای مشاور مهم است که رفع مشکل، برای مخاطب. از همین رو در جلسات مشاوره تمام مواردی که مورد نیاز است و یا مشاور از شما سوال می کند را بیان کنید. زیرا که شناخت و تشخیص عناصر مهم، می تواند در درمان و بهبود حائز اهمیت باشد.

ادرس مشاوره روانشناسی

آدرس مشاوره روانشناسی خوب را چگونه بیابیم

تا زمانی که خود فرد نخواهد مشکلاتش را حل کند، مشاور نمی تواند به او کمک کند. مرحله اول برای بهبود شرایط، خواست خود فرد است. اما زمانی که خود فرد برای بهبود شرایط تصمیم گیری کند، مهمترین نکته یافتن مشاورای خبره و معتمد است. اینکه فرد با توجه به هزینه ای که برای دریافت مشاوره می پردازد بتواند به نتیجه دلخواه برسد، حق اوست. پس بهتر آنکه برای دریافت مشاوره به متخصص در حوزه مورد نظر خود مراجعه کند.

به طور مثال اگر فرد درگیر مشکلات مربوط به خیانت همسر است، قطعا آگاهی از آدرس مشاوره روانشناسی با تجربه در حوزه خیانت می تواند به او در رفع مشکل کمک نماید. با توجه به این مسئله آدرس مشاوره روانشناسی در یکایک شهرهای ایران برای بسیاری از عزیزان می تواند یک دغدغه به شما آید. همچنین امروزه با توجه به افزایش مشکلات و دغدغه های شغلی و خانوادگی، ممکن است فرد زمان کمی برای انتخاب مشاوره خوب داشته باشد. شما می توانید آدرس مشاوره روانشناسی در حوزه دلخواه خود را از مشاوران سایت زندگی ما بخواهید.

سایت زندگی ما با هدف کمک به مردم عزیز کشور برای رسیدن به آرامش روانی و بهبود سلامت تاسیس شده است. این موسسه نه تنها در تهران بلکه اطلاعات مربوط به متخصصان با تجربه روانشناس و آدرس مراکز مشاوره روانشناسی در شهرهای کوچک و بزرگ ایران را در لیستی جامع جمع آوری کرده است. تا در صورت نیاز هر یک از هم وطنان عزیزمان بتواند راه گشای آنها با استفاده از مشاوره روانشناسی، در حل مشکلاتشان باشد.

برای بهرمندی از خدمات سایت زندگی ما میتوانید

 در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

 با شماره zendeghima.ir تماس حاصل فرمایید

مشکلات مشابه با مشکلات شما برای میلیون ها انسان وجود دارد.

شما تنها نیستید، شما به تنهایی در معرض مشکلات زندگی قرار نگرفته اید. بسیاری مردم مانند شما در معرض مسائل دردناک، مشکلات و نگرانی های مشابهی هستند. و بسیاری از مردم با دریافت کمک از مشاوران روانشناس به بهبود حال خود کمک می کنند. در واقع دلایل بیشماری وجود دارد که چرا مردم به دنبال دریافت کمک و حمایت از یک مشاور خبره هستند. این ایده که افرادی که به مشاوره روانشناسی مراجعه می کنند “دیوانه” و یا “آسیب دیده” هستند، دید نادرستی است. مشکلات بهداشت روانی میلیون ها نفر را در سراسر جهان تحت تاثیر فرار می دهد و کمک نیز برای حل این مشکلات همواره وجود دارد. شما می توانید در حوزه مشکلات خود از مشاوران متخصص بهره مند شوید.

ادرس مشاوره روانشناسی

تصمیم گیری های مهم بدون مشورت با مشاور ممنوع است.

در بسیاری از مواقع افراد به تنهایی قادر به حل مشکلات نمی باشند. در واقع نه تنها حل مشکل بلکه پذیرفتن آن برای فرد می تواند سخت باشد. به طور مثال افرادی که در رابطه های عاطفی طولانی مدت هستند و یا افرادی که با خیانت همسر مواجه می شوند. در این حالت مرحله پذیرفن جدایی و خیانت می تواند برای فرد بسیار مشکل باشد. ممکن است که شما واکنشی از خود بروز دهید که نه تنها به نفع شما نباشد بلکه شرایط را به سمت بدتر شدن نیز سوق دهد. در این حال استفاده از مشاوره روانشناسی می تواند به شدت کمک کننده باشد.

اگر با مشکلاتی اساسی مانند :

 • وابستگی عاطفی و مهر طلبی
 • افسردگی
 • مشکلات جنسی
 • مشکلات زناشویی
 • مشکلات خیانت همسر
 • مشکلات کودکان و نوجوانان
 • و …

که از مهمترین مشکلات افراد در طول دوران زندگی شان است، مواجه هستید. بهتر است برای مقابله با این مشکلات و یافتن راه حل به مشاوره متخصص مراجعه کنید.

متخصصان سایت زندگی ما، در لحظات سخت پشتیبان شما خواهیم بود. ما برای گوش دادن به حرف های شما و جلوگیری از افزایش آسیب های احتمالی کنار شما خواهیم بود. متخصصان سایت زندگی ما با استفاده از تجربه و تخصص خود پس از ریشه یابی مسئله، مناسب ترین رفتار و راه را به شما نشان خواهند داد. و پس از آن در کنار شما برای حل مشکلات و تمرین برای بهبود شرایط خواهیم ماند.

برای بهرمندی از خدمات سایت زندگی ما میتوانید

 در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

 با شماره zendeghima.ir تماس حاصل فرمایید

 

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه