مشاوره اعتیاد

مشاوره اعتیاد
   

مشاوره اعتیاد برای شما عزیزانی که به تنهایی نمی توانید اقدام به ترک کنید، بسیار مناسب است. جالب است بدانید افرادی که به تنهایی اقدام به ترک می کنند شکست می خورند و دوباره شروع به مصرف مواد می نمانید. مشاوران سایت زندگی ما در مشاوره اعتیاد تکنیک های جدید و نوین را در اختیار شما قرار می دهند که به راحتی می توانید اعتیاد خود را کنار بگذارید.

کلمات کلیدی:(مشاوره اعتیاد| اعتیاد|ترک اعتیاد)

مدت زمان مطالعه:۵دقیقه

تمامی افرادی که اعتیاد دارند، بر این باور هستند که هر موقع که خودشان بخواهند به راحتی می توانند ترک نمایند، اما از نظر مشاوران و دیگر افراد جامعه این گونه نیست. برای ترک باید با برنامه ریزی و طبق روش های اصولی و از قبل امتحان شده پیش بروید، تا بتوانید کم کم اعتیاد خود را کنار بگذارید و کمتر اذیت شوید.

امروزه افراد نسبت به مواد مخدر اشتیاق بیشتری نشان می دهند و این یکی از بزرگترین معضلات جامعه امروزی ما است. مخصوصا جوانان امروزی ارتباط بیشتری با مواد مخدر توانسته اند برقرار نمایند. ساعت کاری مرکز مشاوره تلفنی مجیب، ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب در تمامی روز های هفته حتی روز های تعطیل است.

تنها راه حل ترک اعتیاد، مشاوره اعتیاد با مشاوران با تجربه و متخصص است. مرکز مشاوره تلفنی مجیب یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین مرکز مشاوره های تلفنی در ایران می باشد که با مشاوران متخصص در زمینه اعتیاد آماده ارائه روش های نوین و جدید برای ترک اعتیاد شما عزیزان هستند.

با انتخاب این مرکز مشاوره دیگر نگران ترک اعتیاد نباشید، زیرا مشاوران سایت زندگی ما با بررسی علائم و رفتار های شما به شما بهترین راه را پیشنهاد می دهند تا در بازه زمانی کم از این مشکلی که دارید رهایی یابید.

ترک اعتیاد

مشاوره اعتیاد تنها برای افرادی که مبتلا به اعتیاد شده اند مناسب نیست، حتی برای شما افرادی که احساس می کنید زمینه اعتیاد را دارید و از مواد مخدر بدتان نمیاد امتحان کنید، نیز مفید است. با انجام این مشاوره درسایت زندگی ما می توانید از به دام افتادن در اعتیاد جلوگیری کنید.

مرکز مشاوره تلفنی مجیب در تمامی ایام هفته حتی روز های تعطیل از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به تماس های شما می باشد. برای تماس با مرکز مشاوره تلفنی مجیب می توانید شماره  zendeghima.ir  شماره گیری نمایید.

مزایای مشاوره تلفنی مشاوره اعتیاد

اگر شما هم خجالت می کشید که برای مشاوره اعتیاد به مراکز مشاوره بروید، می توانید تنها با یک تماس با بهترین مشاوره ها را صحبت نمایید. حتی برخی از افراد در شهر ها و یا روستا هایی هستند که دسترسی به مرکز مشاوره خوب و با تجربه در زمینه اعتیاد ندارند. برای همین مرکز مشاوره تلفنی مجیب که یکی از بهترین مرکز مشاوره های تلفنی ایران است گزینه مناسبی برای انجام مشاوره اعتیاد برای تمامی افراد ساکن در هر نقطه ایران می باشد.

امروزه با مشغله زیادی که افراد دارند و حجم بالای ترافیک ها دیگر کسی میلی برای رفتن به مشاوره حضوری ندارد، بنابراین کافیست گوشی تلفن خود را بردارید و در هر جای کشور عزیزمان ایران هستید با مرکز مشاوره تلفنی مجیب تماس برقرا نمایید . شماره تماس  سایت زندگی ما zendeghima.ir می باشد. شما عزیزان می توانید از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب در تمامی روز های هفته حتی روز های تعطیل با این مرکز مشاوره تماس حاصل فرمایید.

ترک اعتیاد با مشاوره اعتیاد در سایت زندگی ما

یکی از روش های ترک اعتیاد، روش رفتار درمانی است. این روش ترک نسبت به روش های دیگر ترک اعتیاد ، موفقیت بیشتری را بدست آورده است. در این روش به صورت مداوم فرد معتاد با یک مشاوره در ارتباط است و یا می توان این گونه بیان نمود که مشاوره اعتیاد در این روش صورت می گیرد. مشاور در گام نخست به فرد معتاد آموزش های لازم را در خصوص از بین بردن افکار وسوسه انگیز می دهد که چگونه در برابر این افکار مقاومت نشان دهد و آن ها را از ذهن خود حذف نماید. پس از آن با مراقبت های مستمر و همیشه فرد را از بازگشتن به سمت مواد مخدر محافظت می نماید.


مطالب مرتبط با این موضوع را می توانید در عناوین زیر مطالعه فرمایید:

اعتیاد به سیگار: ترک سیگار با دوری از افراد سیگاری

اعتیاد به نیکوتین چه آسیب‌هایی در پی دارد؟

ترک اعتیاد کوکائین و بررسی عملکرد آن در بدن


 

همچنین اگر لازم باشد با استفاده از دارو هایی با دوز پایین نیاز فرد مبتلا به اعتیاد را رفع می کند تا فرد کمتر درد را تحمل نماید، زیرا اگر این مواد به یکباره از بدن فرد خارج شود فرد با احساس نیاز شدید به مواد با احتمال زیاد دوباره شروع به مصرف می نماید. بنابراین مشاوره با انجام مشاوره درمانی می تواند رفتار فرد را کنترل نماید و اراده و عزت نفس بیشتری به فرد برای ترک اعتیاد می دهد تا بتواند از این مرحله سخت زندگی خود به راحتی عبور نماید.

در واقع با مشاوره اعتیاد باید ذهن فرد مبتلا به اعتیاد آماده پذیرفتن این اقدام شود. تا با اراده ای قوی و با پشتکار و همچنین با راهنمایی های مشاور بتواند ترک اعتیاد خود را با موفقیت به پایان برساند.

مشاوره اعتیاد

سخن پایانی

اگر شما هم اعتیاد دارید، و احساس میکنید در جامعه وجهه خوبی ندارید، و اراده قوی برای ترک ندارید می توانید با تماس با مرکز مشاوره تلفنی مجیب با بهترین مشاوره ها صحبت نمایید و مشکل خود را با جزئیات برای آنها مطرح کنید تا بتوانند بهترین راهنمایی ها را انجام دهند و برای مشاوره اعتیاد زمانی را برای شما تعیین کنند تا با اراده ای بالا و پشتکار و با کمک بهترین مشاوره در ایران بتوانید از اعتیاد خود رهایی یابید.

ناگفته نماندکه افرادی که بدون انجام مشاوره اعتیاد اقدام به ترک نموده اند اکثر آن ها دوباره به مصرف مواد مخدر روی آورده اند. بنابراین شما عزیزانی که تصمیم خود را برای انجام مشاوره اعتیاد گرفته اید میتوانید با شماره zendeghima.ir تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره اعتیاد سایت زندگی ما بهره مند شوید. برای تماس با مرکز مشاوره مجیب می توانید از ساعت ۰۸ صبح الی ۱۲ شب در تمامی ایام هفته حتی روز های تعطیل تماس بگیرید و از خدمات ویژه این مرکز مشاوره استفاده نمایید.

به یاد داشته باشید که برای ترک اعتیاد، تنها با داشتن یک مشاور خوب به موفقیت دست خواهید یافت، در غیر اینصورت با افکار وسوسه انگیزی که نمی توانید آن ها را مدیریت و کنترل نمایید به مصرف مواد روی خواهید آورد.

 

 

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

بدون دیدگاه