خرید طلا قسطی و با تخفیف از گالری پرسته

7 ماه پیش
aa 74 خرید طلا قسطی و با تخفیف از گالری پرسته
   

چکیده : برای خرید از گالری پرسته به‌صورت اقساطی و یا از طریق اعتبار اسنپ باید شرایط خاصی داشته باشید. بعد از خرید می‌توانید با توجه به شرایط، اقساط خود را واریز و هزینه طلای خریداری شده را تسویه کنید. برای آشنایی بیشتر با این پروسه‌ها در ادامه با ما همراه باشید.

خرید طلا قسطی و با تخفیف از گالری پرسته

تخفیف و خرید اقساطی طلا شاید چیزی باشد که شما را هیجان‌زده کند، اما باید بگوییم که این امکان واقعا وجود داردگالری طلای پرسته با همکاری شرکت اسنپ و همچنین بانک سامان و زیرمجموعه آن یعنی بلوبانک این امکان را برای خریداران ایجاد کرده تا هر فردی که می‌خواهد برای خود و یا به‌عنوان هدیه برای دیگری طلا بخرد، بتواند این کار را به‌راحتی و بدون نگرانی انجام دهد.

برای خرید از گالری پرسته به‌صورت اقساطی و یا از طریق اعتبار اسنپ باید شرایط خاصی داشته باشیدبعد از خرید می‌توانید با توجه به شرایط، اقساط خود را واریز و هزینه طلای خریداری شده را تسویه کنیدبرای آشنایی بیشتر با این پروسه‌ها در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی گالری طلای پرسته؛ فروشگاه آنلاین خرید طلا و جواهر

پرسته یک فروشگاه برای خرید طلا به‌صورت آنلاین است که در این زمینه به‌عنوان اولین و بزرگترین گالری در ایران شناخته می‌شوداین فروشگاه که به نام زرکالا کسری نیز شهرت دارد، در سال ۱۳۹۰ در شهر تهران تأسیس شدآقای پویا عرفانی سرمایه‌گذار و مدیرعامل این تشکیلات است.

برند پرسته در تلاش است تا با طراحی و تولید جدیدترین مدل‌های طلا در دنیا نیاز مشتریان خود را برطرف کندشما در این فروشگاه می‌توانید انواع طلای ظریف و یا سنگین را باتوجه‌به بودجه خودتان خریداری کنیدتمام مدل‌های گالری پرسته دست‌ساز هستند و خیال شما از کیفیت، زیبایی و قیمت آنها راحت خواهد بود.

اطلاعات تماس:

وبسایتhttps://parasteh.com/

تلفن: 021-26606749

ایمیل: info@parasteh.com

خدمات گالری طلای پرسته

گالری آنلاین طلای پرسته چند سالی است که در حوزه طراحی، تولید و فروش طلا و جواهرات فعالیت می‌کندشما می‌توانید در این فروشگاه انواع زیورآلات طلا برای افراد مختلف را با بهترین طراحی و قیمت خریداری کنید.

از امکانات این گالری می‌توان به گارانتی مادام‌العمر، امکان پس دادن کالا تا سه روز و تعویض اجناس خریداری شده تا ۳۰ روز اشاره کردبه تمام این ویژگی‌ها و امکانات می‌توانید خرید اقساطی و تخفیف خودکار را نیز اضافه کنیددرباره این خدمات در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد؛ پس اگر می‌خواهید طلای موردعلاقه خود را با تخفیف ویژه و به‌صورت اقساطی خریداری کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

خرید اقساطی از گالری پرسته با سرویس اسنپ پی

خبر خوب برای خریداران طلا این است که از این پس می‌توانید به کمک سرویس اسنپ‌پی برای خرید اقساطی طلا از گالری پرسته اقدام کنید.

خرید طلا قسطی و با تخفیف از گالری پرسته

سرویش اسنپ‌پی خدمتی جدید از شرکت اسنپ است که به کاربران منتخب اختصاص داده می‌شوداگر از کاربران سوپر اپلیکیشن اسنپ باشید، احتمالا گزینه اسنپ‌پی را در این برنامه دیده‌ایدافرادی که از سرویس‌های مختلف اسنپ استفاده می‌کنند، ممکن است در دسته کاربران منتخب قرار بگیرند و بتوانند از خرید اقساطی بهره‌مند شوند.

اگر از کاربران منتخب اسنپ هستید و بخش اسنپ‌پی برای شما فعال شده است، به‌راحتی می‌توانید از اعتبار خود برای خرید طلای قسطی از گالری پرسته اقدام کنیداگر نمی‌دانید که کاربر منتخب هستید یا خیر، در ادامه به شما می‌گوییم که چگونه وضعیت خود را در برنامه اسنپ بررسی کنید.

چگونه از پرسته قسطی خرید کنیم؟

برای خرید طلا به‌صورت قسطی از گالری پرسته، ابتدا باید اسنپ‌پی را فعال کنیدبرای فعال‌سازی این گزینه مراحل زیر را دنبال کنید:

۱سوپر اپلیکیشن اسنپ را باز کنید.

۲به بخش سرویس اعتباری بروید.

۳در این قسمت و برای ثبت‌نام باید کد ملی خود را وارد کنید.

۴.اگر جزو کاربران منتخب باشید، بخش سرویس اعتباری برای شما فعال می‌شوددر این صورت می‌توانید به‌صورت اقساطی از گالری پرسته طلا و جواهر بخریددر این روش می‌توانید خرید خود را انجام دهید و هزینه آن را بعدا پرداخت کنیدخرید با اسنپ‌پی از پرسته هیچ کارمزدی ندارد و ضامن هم نمی‌خواهدهمچنین کاملا امن، سریع و راحت است.

تخفیف در خرید طلا از گالری پرسته با بلوبانک

تخفیف گرفتن همیشه یکی از شیرینی‌ها در هنگام خرید کردن استوقتی روی قیمت یک کالا تخفیف اندکی می‌گیرید احساس رضایت به شما دست می‌دهدحالا فرض کنید در هنگام خرید طلا بتوانید از فروشنده تخفیف بگیریدجالب اینجاست که برای تخفیف هم نیازی به چانه زدن ندارید.

خرید طلا قسطی و با تخفیف از گالری پرسته

یکی دیگر از ویژگی‌های گالری پرسته هم خرید به همراه تخفیف استبرای بهره‌مندی از تخفیف باید از بلوبانک کمک بگیریدبلوبانک یک زیرمجموعه از بانک سامان است که خدمات بسیار جذابی را به کاربران خود ارائه می‌دهداگر در این بانک مجازی حساب داشته باشید، در هنگام خرید از تعدادی از فروشگاه‌های طرف قرارداد می‌توانید تخفیف بگیریدگاهی اوقات هم درصدی از هزینه خرید به حساب شما عودت داده می‌شود.

امکانی که گالری پرسته ایجاد کرده، قرارداد با بلوبانک و گرفتن تخفیف استاگر با بلوبانک از پرسته طلا بخرید، می‌توانید بدون چانه زدن تخفیف بگیریدگاهی اوقات هم مبلغی از خرید به حساب شما بازگردانده می‌شود؛ پس با داشتن بلوکارت و اپلیکیشن بلو خیلی راحت می‌توانید با تخفیف از پرسته خرید کنید.

چگونه با بلوبانک از پرسته تخفیف بگیریم؟

برای اینکه بتوانید از پرسته تخفیف بگیرید، باید در بلوبانک حساب داشته باشیدشما خیلی راحت و به‎صورت کاملا آنلاین می‌توانید در این بانک عضو شوید و کارت خود را درب منزل دریافت کنید.

بعد از افتتاح حساب در این بانک، باید به اپلیکیشن بلو بروید و بخش پاداش را فعال کنیددر این صفحه می‌توانید فروشگاه‌های طرف قرارداد بلوبانک را مشاهده کنیدبا پیدا کردن گالری پرسته به سایت این فروشگاه فرستاده می‌شوید و می‌توانید خرید خود را انجام دهیددر این صورت درصدی از قیمت کالای موردنظر همانجا از آن کسر می‌شود و شما مبلغ با تخفیف را پرداخت می‌کنید.

روش بعدی دریافت تخفیف به صورت عودت وجه استبه این شکل که شما کالایی را از پرسته خریداری می‌کنید، اما درصدی از مبلغ خرید همان موقع به حساب شما برمی‌گرددبه این ترتیب می‌توانید از خرید با تخفیف طلا لذت ببرید.

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه