بیوگرافی و زندگی نامه ریحانه پارسا آخرین اخبار و حواشی

3 هفته پیش
   

همه سلبریتی ها و افراد معروف مختلفی که در اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی دیگر مشاهده می کنید، بیوگرافی و زندگی نامه مختص خود را دارند. از طرفی برخی از این سلبریتی ها حواشی مختلفی هم دارند که باعث جلب توجه طرفداران و مخاطبین زیادی می شود. یکی از سلبریتی هایی که فعالیت خود را از حدود سال 97 با بازی در یک سریال محبوب آغاز کرد، ریحانه پارسان است. او که در صحبت های مختلف خود گفته که مشتاق تلاش و پیشرفت است، با بازی در سریال پدر از ابتدا به شهرت زیادی رسید و محبوب شد. ریخانه پارسا پس از معروف شدن حواشی مختلفی داشت که در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی کامل تر بیوگرافی او بپردازیم.

171908566593 بیوگرافی و زندگی نامه ریحانه پارسا آخرین اخبار و حواشی

بررسی بیوگرافی و زندگی نامه ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر جوان و مشهور ایرانی متولد 1 اسفند 1377 است. او در تهران متولد شد و تحصیلات خود را تا دیپلم رشته نمایش در هنرستان تئاتر تهران ادامه دا. او فعالیت خود را از سال 1396 در زمینه بازیگری تئاتر شروع کرد و به دلیل علاقه زیادی که رشته هنر و بازیگری داشت، توانست به موفقیت خوبی رسیده و در زمینه بازیگری ادامه دهد. شغل پدر ریحانه پارسا آزاد بوده و مادرش هم خانه دار است. مادر او یک بار دیگر ازدواج کرده و دو خواهر تنی و یک برادر کوچک ناتنی از ازدواج دوم مادرش دارد.

ماجرای بازیگری ریحانه پارسا

برخی می گویند که ریحانه پارسا https://reyhaneparsa.bio تحصیلات خود را در رشته نمایش هنرستان تنائر و تا پایه دیپلم ادامه داد. اما برخی دیگر می گویند که او تحصیلات خود را در رشته بازیگری دانشگاه سوره ادامه داد و سپس در سال 1394 فارغ التحصیل شد. با این وجود اطلاعات خوب و دقیقی در مورد بازیگری ریحانه پارسا در دسترس است. او در اولین بازی تلویزیونی خود در سریال پدر در یکی از نقش های اصلی و مهم سریال پدر ایفای نقش کرد. او با بازی در این سریال به شهرت زیادی رسید و محبوب شد. لیست برخی از کارهای تلویزیونی ریحانه پارسا نیز به شرح زیر است:

 • کارهای تلویزیونی ریحانه پارسا
 • سریال پدر سال تولید 1397
 • کارهای سینمایی ریحانه پارسا
 • فیلم خوب- بد- جلف سال تولید 1399
 • فیلم ارتش سری سال تولید 1399
 • فیلم گشت ارشاد سال تولید 1399

فیلم هاوایی سال تولید 1399

 

 • تئاتر ریحانه پارسا
 • کروکی
 • فدریک
 • اولئانا
 • لیگ قهرمانان گروهی
 • هفت شهر عشق

بررسی علایق ریحانه پارسا

تاکنون مصاحبه های زیادی از ریحانه پارسا انجام شده و او در سوالات مختلفی پاسخ سوالات طرفداران و مجریان مختلف را داده است. او در مصاحبه های مختلف صحبت های زیادی در مورد خانواده و بیوگرافی خود بیان کرده است. همچنین او در مورد علایق خود به رشته عکاسی و عکاسی کردن و همچنین حوزه مدلینگ صحبت کرده است. علاوه بر این، او در مصاحبه های مختلف گفته که به نویسندگی، کتابخوانی، طراحی صحنه و روانشناسی هم علاقه زیادی دارد. به همین دلیل سعی کرده که به فعالیت های مختلف پرداخته و شهرت خوبی به دست آورد. در صورتی که در برخی از این فعالیت ها موفق بوده و شهرت به دست آورده، در برخی دیگر نیز موفق زیادی به دست نیاورده است.

171908566414 بیوگرافی و زندگی نامه ریحانه پارسا آخرین اخبار و حواشی

ماجرای ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا در سال 1398 به صورت رسمی خبر ازداوجش با مهدی کوشکی را به صورت رسمی اعلام کرد. همچنین مهدی کوشکی نیز در مورد ازدواجش با ریحانه پارسا نیز در اینستاگرام یک پست منتشر کرد. صحبت های زیادی در مورد اختلاف سنی این دو نفر منتشر شد و این دو نفر بر سر زبان ها افتادند. اما موضوع ازدواج این دو نفر زمانی پر رنگ تر شد که ریحانه در اینستاگرامش اعلام کرد که اصلا ازدواجی صورت نگرفته است. او این خبر را در یک ویدئو منتشر نمود و در پایان ویدئو نیز گفت که امیدوارم آقای کوشکی هر کجا هستند، سلامت باشند.

171908566634 بیوگرافی و زندگی نامه ریحانه پارسا آخرین اخبار و حواشی

شایعه ازدواج ریحانه پارسا با روزبه حصاری

یکی دیگر از حواشی مهم مربوط به ریحانه پارسا مربوط به شایعه ازدواج ریحانه پارسا با روزبه حصاری است. 24 ساعت بعد از خبر طلاق ریحانه پارسا و روزبه حصاری، ریحانه اعلام کرد که با روزبه حصاری ازدواج کرده است. پس از آن نیز خبرهای و تبریک های مختلفی هم برخی از همکاران مختلف او بیان نمودند. اما پس از مدت کوتاهی مشخص شد که این اعلامیه فقط یک دورغ و شوخی بوده است.

مهاجرت ریحانه پارسا به ترکیه

در مهر ماه سال 1399 ریحانه پارسا تصمیم گرفت که از ایران رفته و به ترکیه مهاجرت کند. خبرهای مختلفی هم پس از مهاجرت او به عنوان یک تاییدیه منتشر شد. سام درخشانی نیز تایید کرد که او به ترکیه مهاجرت کرده است. او پس از مهاجرت کردن و سکونت در ترکیه تهدید کرد که اگر همکاران و اطرافیان او از نظر  جسمی و روحی، او را تحت فشار قرار دهند، افشا گری خواهد کرد.

حضور ریحانه پارسا در موزیک ویدئو شادمهر عقیلی

یکی دیگر از دلایل اصلی معروف شدن ریحانه پارسا، حضور او در موزیک ویدئو شادمهر عقیلی به نام "باران" بود. ریحانه با شرکت در این موزیک ویدئو باعث جلب توجه کاربران زیادی شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد.

رابطه ریحانه پارسا و پویان مختاری

یکی دیگر از حواشی و اخبار مهم ریحانه پارسا مربوط به رابطه او با پویان مختاری است. او نیز یک سلبریتی معروف است که سال هاست در خارج از کشور زندگی می کند. این دو نفر عکس های دو نفره مختلفی از یک دیگر منتشر کردند که باعث حواشی مختلفی برای هر دوی آن ها شد. اما طبق بررسی های انجام شده هدف اصلی این تصاویر جلب توجه کردن و به دست آوردن فالوور و مخاطبین بیشتر در شبکه های اجتماعی مختلف و از جمله در ایسناگرام شد.

مدل شدن ریحانه پارسا در ترکیه

یکی دیگر از اقدامات مهمی که ریحانه پارسا پس از مهاجرت به ترکیه انجام داد، مدل شدن او ترکیه بود. او پس از مدت کوتاهی که به ترکیه مهاجرت کرد، تصاویر و عکس های مختلفی منتشر کرد که نشان دهنده شروع فعالیت او در صنعت مدلینگ بود.

 

 

 

برای مطالب جذاب دنیای روانشناسی همیشه مارا دنبال کنید

0

دیدگاه شما

بدون دیدگاه